Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Donez pachet complet AM3 Gigabyte 970A UD3p.Placa a ramas de multi ani de la un upgrade.Stiu ca este inca buna dar nu mai componente AM3 sa o testez.
2
Jocuri si Software PC / Mac / Jocuri battlenet
« Last post by Shado on Today at 10:27 »
up pentru Spring Sales
3
Politică / Razboiul Ucraina-Rusia
« Last post by Asth on Today at 10:10 »
Sincer să fiu, nu mă deranjează absolut deloc că tot rumegi, practic la nesfârști, acel clișeul softpedist cu orcii invadatori, însă un lucru-i mai mult decât clar:
sacul rusesc se umple zilnic, în urma economiei de război a Rusiei, uneori chiar și cu noutăți, în timp ce Ucraina trăiește 100% doar din pomeni...

Roagă pe cineva să-ți explice: într-un final, americanii au plecat din Vietnam și Irak, deci exact la fel se va întâmpla și-n Ucraina!

P.S.
Cât despre cel pe care-l tot suspectezi tu c-a scăpat de pe undeva, mie aici îmi arată altceva!...
5
Există un deficit colosal de personal nu doar în MAI ci și-n domeniile educațional și medical, explicația pe scurt fiind aceea că administrația este supradimensionată din cauza pilelor.

P.S.
Pentru a învăța și ceva util de pe net,


ericmario, încearcă să ții minte următoarele 3 chestiuțe:

1. analfabeți funcțional
2. deținuți politic
3. bolnavi cronic

E 100% sigur că tu faci parte din procentajul de 89%, dovada acestui lucru reprezentân-o chiar titlul thread-ului pe care l-ai creat...

Însă, cel mai grav lucru cu putință este acela că, cei din generația din care faci și tu parte, într-un final vor trebui să returneze absolut toate împrumuturile pe care grupurile infracționale organizate, numite azi partide politice, le tot fac zilnic - în draci!
8
Politică / Razboiul Ucraina-Rusia
« Last post by ericmario on Today at 09:16 »
Vrei desen? De prins i-au aproape de granita cu Ucraina, indiferent pe unde au trecut inainte. Faptul ca au incercat si o varianta prin Belarus nu anuleaza varianta cu "poarta deschisa spre Ucraina", chiar daca au avut si varianta via Belarus.
Asta e varianta orcilor invadatori, deci e nulă de drept.

Post Merge: Today at 09:24
Nu-i nevoie de absolut niciun desen, există video!

Sacul ucrainian cu ghiulele e pe terminate, așa c-a fost nevoie să se apeleze la așa ceva:

Ce bine că sacul rusesc e tot mai plin!

ps. A scăpat Valentin Stan de la Bălăceanca?
9
Politică / Razboiul Ucraina-Rusia
« Last post by Asth on Today at 09:00 »
Nu-i nevoie de absolut niciun desen, există video!

Sacul ucrainian cu ghiulele e pe terminate, așa c-a fost nevoie să se apeleze la așa ceva:

Seful Securitatii Ucrainene recunoaste ca ucide civili...

Pages: [1] 2 3 ... 10