Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Valabil până duminică.
2
La vanzare

2 x SSD 4TB Sandisk Ultra

Interfata SATA3
27TB scrisi
100% viata

Pret (pentru ambele): 1100 lei

Separat 650 lei/bucata
4
Jocuri si Software PC / Mac / Jocuri battlenet
« Last post by Shado on Today at 12:50 »
up
5
S-au mai dat încă 4 bucăți.
2 Brothers On The 4th Floor - 2, caseta audio
2 Brothers On The 4th Floor - Dreams (POKER/Roton), caseta audio
DJ BoBo - The ultimate megamix 99 (Roton), caseta audio
Rollergirl - I'm singin'... and the party keeps on rollin' (original), caseta audio
6
Componente PC (Procesoare, Memorii, Placi de Baza) / [Vand/Schimb] Placi video AMD si NVidia
« Last post by e3rr0r on Today at 11:46 »
1. Placa video AMD RX 7900 GRE Hellhound , https://www.compari.ro/placi-video-c3142/powercolor/radeon-rx-7900-gre-hellhound-16gb-oc-rx7900gre-16g-l-oc-p1053365473/  , placa cumparata de 3 saptamani desigilata de mine , la cutie dar fara garantie.
    Se vinde la pretul de 2200 RON sau se schimba cu o placa video NVidia gen 4xxx la care stabilim pretul in functie de model. Motivul vanzarii este ca desi din forumuri pare ca placile AMD aunt mai compatibile in Linux decat placile NVidia , din experienta proprie a fost tocmai invers , dat fiind faptui ca folosesc mai mult Linux vreau o placa Nvidia mai performanta decat ce vand la pct.2 . Se poate testa la cerere.


2. Placa video Zotac Gaming GeForce RTX 2070 Mini , https://www.emag.ro/placa-video-zotac-gaming-geforce-rtx-2070-mini-8gb-gddr6-256-bit-zt-t20700e-10p/pd/DTBFLLBBM/  , in stare buna , fara garantie doar in punga antistatica.
   Se vinde la pretul de 500 RON . Se poate testa la cerere.


Feedback la vechiul ComputerGames :  https://ibb.co/JkHYKSZ


Anuntul este valabil in principal pentru Bucuresti tocmai ca placile sa poata fi testate la cerere inainte de cumparare/schimb. Potentialii doritori din provincie sa tina cont de pretul pentru transport suportat de ei. Multumesc.

Post Merge: Today at 14:44
Imi cer scuze ca am raspuns dupa 3 ore de la anunt , am fost plecat. Primul care mi-a scris pt RTX 2070 a fost didicordon. Daca nu o mai doreste sau intervine altceva o sa anunt in ordinea mesajelor primite , multumesc pentru intelegere.
7
Spitalul 9½ / Bancuri sa ne cracanam de ras
« Last post by SoniQ on Today at 10:12 »
Ce face un frigider cand se deschide?
Aprinde becul.
Cum se numeste o parcare care are prietena?
Parcare cu plata.
Cum se numeste o masina care iti multumeste?
Mercides.
Locul de nastere al lui Ice Cube?
Antarctica.
Cum se numeste o sfecla care traieste vesnic?
Sfesnic!
Ce faci de Paste?
Niste sos la ele.
Stii cum ii impartita inima robotilor din transformers?
In atrii si vehicule.
Ai auzit de filmul constipatia?
Inca n-a iesit.
Cum se numeste momentul in care iti vine o idee in timp ce cineva iti face sex oral?
O refelatie.
Ce este Revelionul?
Este momentul cand bei intr-un an si te imbeti in altul.
De ce se spune limba materna si nu paterna?
Pentru ca mama vorbeste mai mult decât tata.
Ce credea cainele lui Pavlov despre stapanul lui?
Uite, domnule, ce reflex conditionat are omul asta: cand se aprinde becul, imi aduce de mancare!
Ce au in comun un tamplar si un procuror?
Amandoi lucreaza la parchet.
In ce luna se nasc cei mai multi copii?
In luna a noua.
Is that a hobbit over there?
Nope, that's a hobo and a rabbit, But they are making a hobbit!


Daca ar merge un schizofren la Vocea Romaniei, s-ar putea numi Vocile Romaniei.
Guvernul a adunat cei mai nespalati oameni din tara si i-a numit Brigada Antidero.
Incalzirea globala e un mizilic pe langa tampirea globala.
Nimic nu-i mai inutil, decat sa faci bine ceea ce nu ar trebui sa faci.
Niste rockeri s-au dus intr-un bar. La final, chelnerita le-a adus nota de plete.
Inteligenta artificiala nu o sa bata niciodata prostia naturala.
Un om mergea prin desert si i s-a parut ca a vazut un supermarket. A avut un Mega Miraj.
Ieri, in timp ce stergeam praful de pe un tablou, mi-au inghetat un pic degetele. Tabloul era vopsit in culori reci.
Cine a pus S-ul in fast food a fost un mincinos ingenios.
I wouldnt buy a real fur hat. I would just ask the animal to politely sit on my head until such time it had enough and it could move along, out of it's own free will.
8
Kit de gaming complet, detalii mai jos:

Alte detalii: PM, pastrati threadul curat, multumesc!
9
Carcasa SFF cu sursa TFX FSP 300W Bronze, conectori standard.
Ambele unitati vin cu placi de baza Intel H61, suporta orice procesor generatia 2 si 3, dotate cu 8GB RAM in Dual Channel, HDD 250GB, unitate optica slim.
Diferenta este la CPU: o unitate cu i5-2320, cealalta cu i5-2400.
Unitatile includ cablu de alimentare.
La cerere ofer si tastatura, mouse, monitor.

Poze: https://imgur.com/a/8sjhWVq
Pret / bucata: 200 lei.
Pret ambele: 360 lei.
Detalii: PM.

Mai am cateva unitati identice, cu procesoare Generatia 4 si altele cu generatia 6-7, intrebati pentru detalii.
10
1 x Convertor bidirectional SATA/IDE Gembird, transforma semnalul SATA in IDE sau vice-versa.
Are o mufa IDE 40 pini, tip Female, o mufa SATA, tip Male si o mufa tip Floppy, cu 4 pini.
Pachetul contine: manual, adaptor Molex la Floppy, cablu SATA si convertorul bidirectional.
Pret: 40 lei.

1 x Convertor video HDMI-VGA cu sunet, transforma semnalul HDMI in semnal VGA cu sunet.
Pachetul contine: convertorul HDMI, cablu Jack-Jack pentru sunet, cablu USB pentru alimentare, cablu HDMI nou, deschis doar pentru testare, cablu VGA nou, sigilat.
Pret: 60 lei.

1 x Alimentator Power Laptop HP de 200W, 19.5V, folosit dar in stare buna.
Include cablul de alimentare.
Pret: 150 lei.

7 x Sistem de prindere AM4, nou, asamblat.
Contine: 1 x backplate metalic, 4 x suruburi, 2 x urechi din plastic.
Pret: 30 lei.

Poze pentru cele de mai sus:
https://imgur.com/a/WXycVsL


6 x Risere PCI Express complet echipate.
Exact cele din poza: https://imgur.com/a/haflQAk
Nu sunt ale mele, la mine au ajuns in contul unei datorii; par noi/putin folosite, alte detalii nu am. Am testat unul singur si functioneaza.
Le dau asa cum sunt si se vad, doar impreuna, 120 lei.


Pentru detalii si clarificari:
PM, pastrati threadul curat.
Toate pozele sunt reale.
Predare personala pentru Bucuresti, in zona mea.
Preturile afisate sunt fara transport.

Trimit in tara prin posta/curier/easybox, in anumite conditii si doar cu avans, mai ales pentru cei care nu au colaborat cu mine pana acum.
Daca este vreo oferta pe undeva, gen publi/olx, sunt dispus sa o incerc, daca asta aduce beneficii reciproce.
In caz contrar, transportul este suporatat de catre cumparator.


Voi modifica atunci cand este cazul.
Valabil intotdeauna ultimul post.
Pages: [1] 2 3 ... 10