Recent Posts

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Salut,

Caut o placa pentru un sistem low profile, buget maxim 150 lei. Ma intereseaza ceva peste gtx 745 (inclusiv asta, e ceva OEM), 750, 750ti, 1030, 1650, arc a310, rx6400, rx 540, sau altele ce intra in buget. Atentie, asta nu inseamna ca ofer 150lei pe 745 de ex.

Mersi.
22
Politică / Razboiul Ucraina-Rusia
« Last post by axxel4you on Today at 08:01 »
Cat de ipocrit sa fii sa injuri democratia dintr-o tara democratica.
Ia-te de mana cu LGBT-ul care sustine HAMAS-ul :D

Daca este asa naspa aici, nu te tine nimeni sa mergi in Rusia/China.
      Nu am zis ca e naspa, am zis ca democratia a fost deturnata pentru intersele de expansiune a celor care aduc democratia si libertate peste tot pe unde merg cu foarte multe victime inutile.
     Daca tu vrei sa mori pentru idealurile de expansiune atunci o sa inghiti vrajeala ca lupti pentru democratie.
     
        Ai vazut ce democratie e in Ucraina, nu mai exista deloc opozitie, tot ce decide Zele e litera de lege ?
25
Politică / Razboiul Ucraina-Rusia
« Last post by ericmario on Today at 07:11 »

De departe, cel mai mare imbecil al planetei din istoria recentă, pe numele lui Zele, ar fi putut negocia ceva cu rușii ....

Eu te-am mai întrebat o dată ce ți-a făcut Zelenski de îl urăști atât de mult, dar nu ai putut să răspunzi.
Acum te întreb ce ar fi putut Zelenski să negocieze cu violatorul care era prezent cu tancurile în Ucraina?
Putin zicea clar la vremea aia, ”operațiune militară specială, pentru demilitarizarea și denazificarea Ucrainei”.
Ce era de negociat aici?

Asta pentru că tot vorbeai de cel mai mare imbecil al planetei, Putin cel imbecil.

Post Merge: Today at 07:20

 ...imbecililor de americani atunci când s-au băgat ilegal și neprovocat într-un război care nu-i privește absolut deloc...

Dar de ce nu ești la fel de critic la adresa adevăraților invadatori?

Crezi că ”cea mai mare țară din lume, cu cele mai bogate resurse naturale” nu putea exista mai departe fără pământul ucrainean?
Sau de ce a fost nevoie de această invazie?

ps. Nu-mi mai da citate din Bălăceanca Show, vino cu ideile tale, dacă nu e prea mare deranjul.
26
Politică / Razboiul Ucraina-Rusia
« Last post by Asth on Today at 01:58 »
Asa cum s-au obisnuit stramosi tai o sa te obisnuiesti si tu sa accepti ca nu ai cum sa negociezi cu Rusi. Nu-mi amintesc cand au pierdut rusii vreun razboi de cucerire teritorii noi langa casa ?


De departe, cel mai mare imbecil al planetei din istoria recentă, pe numele lui Zele, ar fi putut negocia ceva cu rușii doar atunci la începutul războiului, însă azi nu mai are cum să facă acest lucru întrucât este deja-n coșul de gunoi al istoriei, țara lui e o ruină generalizată, cu milioane de destine zdrobite definitiv și ireversibil, pensiile și salariile din UA plătindu-se strict doar din ajutoarele externe, lucru care n-are cum să țină veșnic!

Trebuie să fii complet cretin să-ți treacă prin minte că cea mai mare țară din lume, cu cele mai bogate resurse naturale, va putea să fie vreodată îngenuncheată de sancțiuni economice extrem de penibile, pe care aproape toate țările nu le-au respectat în totalitate...

Deși pe de o parte americanii au reușit să rupă Europa de energia ieftină rusească, lucru care a dus în mod automat la scumpirea tuturor produselor, și-n mod implicit la scăderea producției industriale = recesiune economică europeană, pe de altă parte au creat un mamut imbatabil Rusia + China, lucru care nu le-a trecut prin cap imbecililor de americani atunci când s-au băgat ilegal și neprovocat într-un război care nu-i privește absolut deloc, exact așa cum a fost în Vietnam + Afganistan + Irak...
____________________________________________________

Deși nu mai era nevoie, postarea asta:

Nu mă interesează Bălăceanca Show.

dovedește odată-n plus că practic cei cu gândirea ta vor rămâne veșnic irecuperabili, hopeless, efectiv tu personal vei fi-n categoria ignoranților până la ultima ta suflare!...
27
Politică / Razboiul Ucraina-Rusia
« Last post by KodiaK on Today at 00:50 »
Cat de ipocrit sa fii sa injuri democratia dintr-o tara democratica.
Ia-te de mana cu LGBT-ul care sustine HAMAS-ul :D

Daca este asa naspa aici, nu te tine nimeni sa mergi in Rusia/China.
30
Topic Locked!
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 10