Recent Posts

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 10
22
Vine instalat cu :
- Windows 11 Pro activat si 5 jocuri: Witcher 3 Next Gen, Cyberpunk 2077, Last of US 1, Red Dead Redemption 2, Dead Island 2.


Componente:
- Placa video: AORUS GeForce GTX 1080 Ti 11GB
- Procesor: Ryzen 1700 8 nuclee, 16 threaduri
- Placa de baza: Asus B350 Prime Plus
- Rami: 16Gb 2400Mhz
- SSD: SanDisk Plus, 240GB, v2.5", SATA III + Biostar M500 512GB PCI-E Gen3x2
- Sursa: MSI MAG A500DN, 80+, 500W
- Carcasa: NJOY Acrux ARGB, USB 3.0

Mai am cutiile la placa video si sursa.

Se vinde doar in Cluj-Napoca! Predare personala. Nu trimit in tara prin curier.
Se poate testa la mine!

Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ma contactati!

Pret: 1900 Lei!
24
de ce nu spui ca tu ai vrut sa ti le cumpar inapoi cu pretul full din magazin... desi eu iti vandusem kitul cu mult mai putin?......ti am zis ca daca ai probleme cu ele sa te duci la depanero, erau in sistem deci nu aveai nevoie de mine...si acum sunt..apropo...dar de....nu are rost sa imi bat capul cu tine....
25
Jocuri PC / Ultimul joc jucat
« Last post by Trustme on Today at 08:49 »
N-am avut ce juca si am terminat si Resident Evil 4 Remake. Jocul e tot ala pe care il stiti, nimic in plus.

26
Politică / Razboiul Ucraina-Rusia
« Last post by axxel4you on Today at 08:42 »
  @KodiaK
Un sistem destul de bun in care chiar sa conteze ca ti-ai riscat viata pentru tara este cel din filmul Starship Troopers in care doar veterani care au luptat in razboi aveau voie sa voteze .
    "Under this system, only veterans of the military enjoy full citizenship, including the right to vote. "

  Intr-o situatie nasoala romani vor ajunge sa lupte in Ucraina ca sa salveze nivelul de trai actual, valoare banilor produsi fara acoperire si interesele expansioniste ale partenerului strategic. Daca tu vrei sa mori pentru asa ceva este strict treaba ta de cetatean cu drepturi depline.
 
 
27
Politică / Razboiul Ucraina-Rusia
« Last post by taxon on Today at 08:36 »
Jelenschi decide doar cind sa traga pe nas, in rest e doar o interfata pentru deciziile altora. Un bun actor.
28
Pretul scade la 200 ron.
29
Salut,

Caut o placa pentru un sistem low profile, buget maxim 150 lei. Ma intereseaza ceva peste gtx 745 (inclusiv asta, e ceva OEM), 750, 750ti, 1030, 1650, arc a310, rx6400, rx 540, sau altele ce intra in buget. Atentie, asta nu inseamna ca ofer 150lei pe 745 de ex.

Mersi.
30
Politică / Razboiul Ucraina-Rusia
« Last post by axxel4you on Today at 08:01 »
Cat de ipocrit sa fii sa injuri democratia dintr-o tara democratica.
Ia-te de mana cu LGBT-ul care sustine HAMAS-ul :D

Daca este asa naspa aici, nu te tine nimeni sa mergi in Rusia/China.
      Nu am zis ca e naspa, am zis ca democratia a fost deturnata pentru intersele de expansiune a celor care aduc democratia si libertate peste tot pe unde merg cu foarte multe victime inutile.
     Daca tu vrei sa mori pentru idealurile de expansiune atunci o sa inghiti vrajeala ca lupti pentru democratie.
     
        Ai vazut ce democratie e in Ucraina, nu mai exista deloc opozitie, tot ce decide Zele e litera de lege ?
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 10