Recent Posts

Pages: 1 ... 8 9 [10]
91
Si ti-am zis ca am probleme cu "alea" dar te-ai facut ca ploua.

A fost teapa la drumul mare, cu o nesimtire enorma.
Nici in ziua de azi nu am facturile la componente, macar sa le inregistrez pentru garantia internationala, nici macar atat nu ai facut, sa-mi dai 3 documente pe whatsapp.

Esti nesimtit, trebuia sa iti fac plangere la politie, asa erai fortat sa raspunzi atat pentru teapa cat si pentru "combinatiile tale cu firme protejate" sau "varumio lucreaza la emag, imi da resigilitate" pe care apoi le vinzi ca "noi, sigilate" dar cand vii cu produsul te faci, din nou, ca ploua, ca nu ai observat ca sunt resigilitate. De unde probabil si problema mea cu acele componente.

Ce inseamna garantie "full" la tine? 24 de luni?

Haide, dovedeste-ti "reputatia". Pune factura aici, pe forum, la vedere, sa o vedem de dinainte. Aviz celor care cumpara, cand preda piesele se face ca a uitat de garantie sau factura dar o trimite ziua urmatoare iar apoi nu mai raspunde.\
Cum o fi placa asta, "resigilitata de la varu care lucreaza la emag" sau "combinatie pe firmele protejate"?
92
up
93
up
94
Generalităti / Virusi, gripe, info & stuff
« Last post by axxel4you on 07 May 2024, 20:26 »
Cat bullshit v-a fost servit .

   
 
95
Politică / Razboiul Ucraina-Rusia
« Last post by Asth on 07 May 2024, 20:21 »
Cu armamentul cerșit:

https://liveuamap.com/ro

96
Jocuri si Software PC / Mac / Jocuri battlenet
« Last post by Shado on 07 May 2024, 20:19 »
up
97
Politică / Razboiul Ucraina-Rusia
« Last post by axxel4you on 07 May 2024, 20:13 »
Jens Stoltenberg confirma ca e justificata. Cine esti tu sa te opui deciziilor luate de Nato si USA ?

98
up, ultimele zile. sper sa nu fiu nevoit sa iau din maga.
99
Politică / Razboiul Ucraina-Rusia
« Last post by ericmario on 07 May 2024, 20:06 »

Într-una din cele mai corupte țări, de pe toată planeta, este perfect normal așa ceva:

Ucraina anunță o „derogare temporară și parțială” de la Convenția europeană privind protecția drepturilor omului

după ce zeci de mii de odrasle de parveniți, perfect apte pentru frontul ucrainian, își duc viața în cele mai exclusiviste locații din Europa!

Așa o fi, dar asta tot nu justifică invazia rusească.
100
1299 lei
valabil.
Pages: 1 ... 8 9 [10]