Recent Posts

Pages: 1 ... 8 9 [10]
92
Politică / Razboiul Ucraina-Rusia
« Last post by ericmario on 21 April 2024, 19:20 »

  Ucrainieni stiau la ce se baga cand au inceput sa pedaleze la bicicleta cu intram in Nato indiferent de ce zic rusi. Play stupid games, Win stupid prizes.
 
 
Mă dă-o dracului de treabă, dar rușii ăștia sunt Dumnezeu pe pământ sau cine dracului sunt?
Că de peste 2 ani o țin cu blitzkriegu-ul pentru demilitarizarea și denazificarea Ucrainei.

Fi-mi-ar scârbă să-mi fie de ei și de aplaudacii lor.
Niște primitivi, care nu pot să accepte că altora le merge mai bine.

Post Merge: 21 April 2024, 19:26

   Inca ceva ca tot pedalati cu femeia violata, daca i se spune nu face aia ca te violez si ea exact chestia aia o face desi a fost amenintata cu ce va pati atunci poate si-a dorit.
   
Tot viol se numește.
Dar nu sunt sigur că înțelegi faptul că violul e caz penal, fără scuză.
93
Politică / Razboiul Ucraina-Rusia
« Last post by Asth on 21 April 2024, 18:24 »
Wake up, nu va veni absolut nicio armă, atâta timp cât ajutorul nu va trece și de Senatul USA!
94
Topic Locked!
96
Politică / Razboiul Ucraina-Rusia
« Last post by KodiaK on 21 April 2024, 17:55 »
Mai nou il comparam pe Putin cu gravitatia. Genial, n-am ce zice... Ma mir ca nu-l compari si cu D-zeu. Faca-se voia sa, fie imparatia sa....
De cand si pana unde are Putin dreptul sa impuna unei alte tari ce sa faca sau ce sa nu faca? Normal ca Ucraina e vinovata ca a indraznit sa spere si ea la o democratie adevarata si un trai mai bun.
Daca Putin vine maine si spune ca toti romanii trebuie sa manance de dim un castron  de rahat, tu cred ca esti primul cu castronul golit.

Si cu femeia violata, cum ma asteptam, exclusiv vina ei, ca s-a imbracat cu fusta scurta sau blugi mulati, ca a zambit cui nu trebuie, ca s-a nascut cu sanii prea mari, ca are parul prea lung, etc. Scuze exista slava domnului, dar violatorul nu-i de vina in nici un caz. Mai bine facem ca Islamul, si le obligam sa se imbrace in negru de sus pana jos, ca sa nu mai fie asa mari tentatii.

@Asth, las-o moarta ca te faci de ras, pe bune. Roaga un prieten sa-ti explice si tie contexul si sensul acelui citat pe care-l tot afisezi pe aici.

Dar prost eu ca tot incerc sa am niste discutii logice cu unii pt care slugarnicia este un stil de viata.
97
Politică / Razboiul Ucraina-Rusia
« Last post by Ciocanul on 21 April 2024, 17:28 »
Deci vin armele, ce dragutz. :D Vad ca orcii incep deja sa se agite, semn ca e nasolo.
Va fi ca in Vietnam doar ca.... invers. In Vietnam au murit 60k de americani pana cand flower power le-au zis stop. Aici au murit sute de mii de rusi si cu noile arme livrate situatia arata rau pt rusi.
Ce sper sa se intample:
1) Ucrainienii sa nu se mai gadeasca absolut deloc la vreo contra ofensiva. Sa isi pastreze pozitiile si sa le fortifice. Sa se apere de dronele iraniene si de rachete.
2) Rusia trebuie distrusa economic. Judetele alea nu conteaza. Trebuie atacate cu drone si rachete toata infrastructura lor de gaze si petrol. Distruse rafinariile, conductele de gaze, petrolierele. Trebuie infometati.
3) Sa nu se mai gandeasca nimeni ca razboiul asta va fi de scurta durata. Va dura multi ani de acum incolo si se ajunge la punctul in care Rusia va fi pusa cu botul pe labe, sa le treaca pofta de cuceriri.
98
Salut
Un Asus 6800 XT TUF + diferență, te-ar interesa?
99
Multumesc. Nu e graba.
Pages: 1 ... 8 9 [10]