Author Topic: Recuperare Trader Rating forum.computergames.ro  (Read 186751 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Nemonik

Recuperare Trader Rating forum.computergames.ro
« Reply #1005 on: 04 April 2020, 13:08 »
Salutare,

Am donat mai devreme prin Patreon - pe forumul vechi eram tot NemoniK, astept recuperarea TR, multumesc in avans. ;)
 
The following users liked or thanked this post: AlexU

Offline TGU

  • Feedback Score: (0)
  • Newbie
  • Posts: 7
  • Location: Bucuresti
    • View Profile
Recuperare Trader Rating forum.computergames.ro
« Reply #1006 on: 05 April 2020, 15:17 »
Salut,

doresc si eu recuperarea TR-ului de pe fostul CGF, aveam 70+ si eram utilizator din 2008 :( ce batran sunt
am schimbat mailul, nu mai tin minte exact ce mail aveam dar am acces la toate :)) deci mnah, o rezolv.


PS: acelasi nickname desigur.
PS2: cum donez pe patreonul acela? :))
 

Offline AlexU

Recuperare Trader Rating forum.computergames.ro
« Reply #1007 on: 05 April 2020, 15:33 »
Redirecționează te rog acea donație către o asociație care aduce echipamente medicale, echipamente de protecție. Am pus un exemplu mai sus, donațiile oricum acolo ajung, poți dona și prin SMS.
Poți alege orice altă asociație, important e să facem orice ne stă în putință.

Mai apoi, poți reveni aici cu un screenshot și voi recupera TR-ul. Mulțumesc!

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

 
The following users liked or thanked this post: TGU

Offline RobertinHoo

Recuperare Trader Rating forum.computergames.ro
« Reply #1008 on: 23 April 2020, 09:34 »
Salutare.am donat prin patreon.dovada este poza din atasament.Doresc va rog, recuperarea TR-ului vechi.am un email de prin 2015.User name ul era tot RobertinHoo (scris exact asa, observ ca aici arata cu litere de tipar), iar adresa de email este aceeasi pe care o am acum.multumesc.astept o confirmare.o zi frumoasa
« Last Edit: 23 April 2020, 09:43 by RobertinHoo »
 
The following users liked or thanked this post: AlexU

Offline xpmari

  • Feedback Score: (0)
  • Newbie
  • Posts: 2
  • Location: Brasov
    • View Profile
Recuperare Trader Rating forum.computergames.ro
« Reply #1009 on: 23 April 2020, 13:20 »
Salut, vreau si eu sa recuperez trade rating-ul de pe contul vechi, am avut acelasi username si acelasi e-mail. Multumesc.
 

Offline AlexU

Recuperare Trader Rating forum.computergames.ro
« Reply #1010 on: 23 April 2020, 21:48 »
Salut, recuperarea TR este din acest moment disponibila doar celor care vor dona prin Patreon - ComputerGamers
In semn de recunostinta, printre beneficiile oferite se regasesc recuperarea TR, custom title, scoaterea limitei de 1 up/24h (exact ca pe vechiul CG, unul in fiecare zi calendaristica pentru anunturile din aria publicitate).
_ _ _
Va rog sa nu publicati date cu caracter personal (adrese de e-mail, numere de telefon), indiferent de subiectul de pe acest forum in care scrieti.

Si ca sa revin cu o actualizare pentru mesajul de mai sus, v-as ruga sa redirectionam totul catre Casa Share - https://www.stiripesurse.ro/asociatia-casa-share-a-reusit-sa-cumpere-un-aparat-pentru-depistarea-coronavirusului-in-valoare-de_1442499.html

Cei care doresc să sprijine acest proiect pot dona prin SMS la 8844 cu textul CASA, prin PayPal: https://paypal.me/casashare, Revolut: 0757451919 sau

Asociaţia Casa Share cont Lei IBAN: RO50RZBR0000060018177002, Cod Swift şi ROBU: RZBR.

Tot ce a ajuns pe Patreon pana in momentul de fata, a fost trimis la Casa Share si mi-as dori ca multi altii sa sustina aceasta initiativa.
 

Offline pOcniT

  • Patreon
  • Feedback Score: (0)
  • Old TR: 70 (100%)
  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Recuperare Trader Rating forum.computergames.ro
« Reply #1011 on: 28 April 2020, 15:43 »
Salutare, as dori daca se poate sa imi recuperez si eu vechiul TR, adresa de mail este aceasi cu noul cont, user-ul nu mai stiu sigur care dintre cele 2 : pOcniT sau brs_andrei
Mai mult ca sigur este "pOcniT". Am contribuit pe Patreon.
Multumesc!
慌てないで
 

Offline the_doctor46

Recuperare Trader Rating forum.computergames.ro
« Reply #1012 on: 03 May 2020, 17:43 »
salut
as dori ca sa-mi recuperez TR, adresa de email cred ca este diferita insa username era similar (the_doctor46 sau doctor46).
multumesc,
am donat pe Patreon

Post Merge: 03 May 2020, 18:35
salut
as dori ca sa-mi recuperez TR, adresa de email cred ca este diferita insa username era similar (the_doctor46 sau doctor46).
multumesc,
am donat pe Patreon
sau za_doctor46
« Last Edit: 03 May 2020, 18:35 by the_doctor46 »
 
The following users liked or thanked this post: AlexU

Offline Simon Templar

Recuperare Trader Rating forum.computergames.ro
« Reply #1013 on: 20 May 2020, 09:43 »
Salutare,

Doresc sa recuperez si eu TR de pe Vechiul CGF. USer name: Simon Templar. Contul acela a fost facut pe alta adresa de email fata de cea actuala.

Am facut donatia print PAteron.

Multumesc,
 
The following users liked or thanked this post: AlexU

Offline norisss

Recuperare Trader Rating forum.computergames.ro
« Reply #1014 on: 02 June 2020, 16:44 »
salut,

doresc recuperare TR pentru user norisss

am donat prin OP, in contul indicat de tine, pentru CASA SHARE


 
The following users liked or thanked this post: AlexU

Offline nOOk!3

  • Feedback Score: (0)
  • Newbie
  • Posts: 7
    • View Profile
Recuperare Trader Rating forum.computergames.ro
« Reply #1015 on: 02 June 2020, 22:09 »
Salutare,
As dori sa recuperez si eu TR daca mai este posibil. nOOk!3 este userul.

Va multumesc,
Alex
 

Offline AlexU

Recuperare Trader Rating forum.computergames.ro
« Reply #1016 on: 02 June 2020, 23:22 »
Recuperarea TR este din acest moment disponibila doar celor care vor dona prin Patreon - ComputerGamers
In semn de recunostinta, printre beneficiile oferite se regasesc recuperarea TR, custom title, scoaterea limitei de 1 up/24h (exact ca pe vechiul CG, unul in fiecare zi calendaristica pentru anunturile din aria publicitate).
_ _ _
Revin cu rugamintea sa nu publicati date cu caracter personal (adrese de e-mail, numere de telefon), indiferent de subiectul de pe acest forum in care scrieti.
 

Offline sergheiq

  • Feedback Score: (0)
  • Newbie
  • Posts: 5
  • Location: Bucuresti
    • View Profile
Recuperare Trader Rating forum.computergames.ro
« Reply #1017 on: 16 June 2020, 11:34 »
As dori si eu recuperarea ratingului. Multumesc! (acelasi user)
 

Offline iRS

Recuperare Trader Rating forum.computergames.ro
« Reply #1018 on: 30 June 2020, 03:05 »
salut, am acelasi nick dar difera mail-ul
yahoo acolo si gmail aici
« Last Edit: 06 July 2020, 01:09 by AlexU »
 

Offline AlexU

Recuperare Trader Rating forum.computergames.ro
« Reply #1019 on: 06 July 2020, 01:10 »
Recuperarea TR este din acest moment disponibila doar celor care vor dona prin Patreon - ComputerGamers
In semn de recunostinta, printre beneficiile oferite se regasesc recuperarea TR, custom title, scoaterea limitei de 1 up/24h (exact ca pe vechiul CG, unul in fiecare zi calendaristica pentru anunturile din aria publicitate).
_ _ _
Revin cu rugamintea sa nu publicati date cu caracter personal (adrese de e-mail, numere de telefon), indiferent de subiectul de pe acest forum in care scrieti.