Author Topic: Kingdom Come: Deliverance  (Read 1745 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Raziel01

Kingdom Come: Deliverance
« on: 04 June 2018, 14:30 »
 

Offline Inveltus

Kingdom Come: Deliverance
« Reply #1 on: 04 June 2018, 20:47 »
Felicitări, misto recenzia, spot on. O mica rectificare: exista un perk in joc care iti permite sa-ti regenerezi viata, desi f lent.
Ah, si ai uitat sa zicica thieving is THE way, pana la situatia in care pare exploit (am furat la nivel mic chestii cu care am fost aproape invincibil dupa).
 

Offline Raziel01

Kingdom Come: Deliverance
« Reply #2 on: 04 June 2018, 21:09 »
Mersi

N-am intrat in detaliu despre stealth pentru ca nu voiam sa intind si mai mult cu partea de gameplay.
« Last Edit: 04 June 2018, 21:12 by Raziel01 »
 

Sir Dracu

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
Kingdom Come: Deliverance
« Reply #3 on: 22 July 2018, 09:15 »
 

joedonald

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
Kingdom Come: Deliverance
« Reply #4 on: 16 June 2023, 03:03 »
Au trecut 5 ani!
Jocul asta e neterminat, povestea lasata neterminata la o treime......si niste buguri infioratoare de eliminat.

Caut info....nu gasesc nimic, de zici ca compania asta care a tot lucrat la joc din 2009 nu mai exista. 

Jocul asta avea potential sa nu fie doar pe Bohemia, sa fie si pe tot Sfantul Imperiu Roman, Ungaria si Tarile Romane, sa arate si luptele cu otomanii, poate chiar cu mongolii.

Pacat.   

Sigismund de Luxemburg avea potential sa fie un mega epic main longest antagonist daca povestea s-ar intinde pe 30 ani, gen un Putin medieval, iar povestea protagonistului sa fie ca in Assassins Creed 2, cu razbunare dusa pe termen lung.