Author Topic: Pathfinder: Kingmaker  (Read 5132 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Sir Dracu

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
Pathfinder: Kingmaker
« Reply #15 on: 22 October 2018, 12:24 »
Mai asteapta pana in 2019
 

Sir Dracu

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
Pathfinder: Kingmaker
« Reply #16 on: 25 October 2018, 16:04 »
 

Offline Ransom

Pathfinder: Kingmaker
« Reply #17 on: 25 October 2018, 16:21 »
Asta nu-i ceva de laudat. Confirma doar ca jocul a fost lansat grabit. intr-o stare jalnica. Personal, eu de ceva ani mi-am facut obiceiul sa joc doar "definitive/director's cut" edition la jocuri. Cum zici tu, mai astept pana in 2019...
 

Offline Wolfe

Pathfinder: Kingmaker
« Reply #18 on: 16 February 2019, 21:32 »
E intr-o stare buna acum, poate fi jucat fara probleme. Mi-a luat o luna sa il termin, e urias..
*Know* that when death comes for you, *know* that I shall meet its blade with mine.
 

Sir Dracu

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
 

Offline Ransom

Pathfinder: Kingmaker
« Reply #20 on: 10 July 2019, 08:57 »
L-am luat si eu cu ocazia Summer Sale de pe Steam, cu tot cu season pass. Am trecut de primul capitol si tocmai ce am anihilat trolli. Jocul e intr-o stare buna. Sufera mult la capitolul "balance"/"difficulty spikes"  pentru lumea nefamiliara deloc cu alte jocuri de gen (dnd based) poate fi chiar frustrant. Poti foarte usor sa iti strici caracterul/companioni daca nu esti atent la lvlup. Spelurile, feats-urile si skill-urile trebuie alese cu mare grija altfel e gg.

Modul acela turn-base combat pare interesent. Insa, doar la a doua rejucare. Momentan, jucam asa cum trebe: nemodat.