Author Topic: Nu imi vede informatiile din Manage - my computer  (Read 992 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ValentinF

  • Feedback Score: (0)
  • Newbie
  • Posts: 3
    • View Profile
Nu imi vede informatiile din Manage - my computer
« on: 24 February 2021, 22:22 »
Salutare, vin si eu cu o problema...noua, cel putin ptr mine, dupa 6 luni de zile am zis sa formatez si eu laptop-ul meu, Lenovo 320, am formatat acest laptop de multe ori, in seara asta...am zis sa fac un windows nou..cu un windows 10 tras direct dupa Microsoft pe stick, toate bune si frumoase, imediat dupa formatare  ma duc imediat in click dreapta My Computer - Manage, sa vad si eu informatii ...surpriza, nu imi da la nici o optiune acolo,video/processor/etc, am tras iar in seara asta dupa filelist 1 windows..surpriza tot la fel, nu imi vede de nici un fel, care ar fii problema ? I sa mai intamplat cuiva asa ceva? eu nu am mai vazut asa ceva de ani de zile.
 

Offline AlexandruD

Nu imi vede informatiile din Manage - my computer
« Reply #1 on: 25 February 2021, 07:07 »
Da dublu click pe ce vrei sa vezi ca sa se extinda lista. Sau click pe sageata din fata Processors, Display etc
 

Offline ValentinF

  • Feedback Score: (0)
  • Newbie
  • Posts: 3
    • View Profile
Nu imi vede informatiile din Manage - my computer
« Reply #2 on: 25 February 2021, 09:17 »
Salut, nu merge frate, tu la tine că dai click dreapta pe fiecare din ele, ce îți arată ție? Ce îți arată ție..mie nu îmi apare..îmi apare ce se vede in poza,înainte de acolo puteai sa dai update direct de acolo la ce aveai nevoie.
 

Offline Adi

Nu imi vede informatiile din Manage - my computer
« Reply #3 on: 25 February 2021, 09:23 »
Nu ai de ce sa dai click dreapta, nu iti deschide ce vrei tu.
Da click pe sageata dinaintea dispozitivului si se deschide lista cu ce e acolo.
Poftim.

 

Offline ValentinF

  • Feedback Score: (0)
  • Newbie
  • Posts: 3
    • View Profile
Nu imi vede informatiile din Manage - my computer
« Reply #4 on: 25 February 2021, 20:14 »
Mersi, parca as fii batut in cap...ma omoara munca ..numai realizez ce fac, hai noroc  !