Author Topic: Moda feminina de azi  (Read 1704 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skyfallout

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
Moda feminina de azi
« on: 24 September 2018, 02:17 »
Ce parere aveti?
Ati iesi cu iubita voastra imbracata asa pe strada, in oras sau intr-un restaurant/mall/club aglomerat?


Cu blugi rupti de zici ca au sarit  o haita de caini maidanezi sa le muste  sau cu jachete rupte de  zici ca le-a biciuit  careva ?
Sau cu pantaloni de piele luciosi si mulati?
Sau cu bodysuit prin care sa li se vada tot?
 

Spoiler: ShowHide














Ca idee, asemenea haine erau purtate de prin anii 1990-2000, dar doar de catre prostituatele si centuristele ieftine.
Acum e ceva mainstream ca pana si pitipoanca de lux sa se imbrace cu zdrente vandute la SUPRAPRET. 

 

Offline Ciocanul

Moda feminina de azi
« Reply #1 on: 24 September 2018, 10:45 »
In loc sa te bucuri ca vezi pron pe strada. :)
 

Offline Ransom

Moda feminina de azi
« Reply #2 on: 24 September 2018, 14:14 »
Vorbesti prostii: asa a fost si "ieri". Cand vad ca lumea se leaga de moda de "azi" imi sare placa. Nu s-a schimbat nimic. Au mai fost si alte perioade exact la fel. Vezi ce se purta prin ani 70-80s, numai spandex colorat tipator, haine de piele mulate, tinte si mai stiu eu ce drac de accesori.
Ai pus poze sa argumentezi. Tot ca o tarfa se imbraca si Madonna in ani 80's si cu ea deodata juma de planeta.
Sau ca tot aud ca azi barbatii se imbraca cu blugi stramti si s-au "pizdificat." O pwula. Cu ce difera fata de cum se imbracau barbatii prin 80's: pantaloni mulati, bluze colorate cu decoleteu larg... plm isi dadeau parul cu permanent! Mai gay de atat nici nu se poate!.
Terminati prostiile astea. Moda ii moda. De cele mai multe ori nu prea are treaba cu logica, bunul simit, etc. Poate oricand aparea un trend nou doar ca o vedeta de azi s-a trezit sa imbrace nu stiu eu ce haina are la indemana si sa iasa in public.
 

skyfallout

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
Moda feminina de azi
« Reply #3 on: 24 September 2018, 19:49 »
In loc sa te bucuri ca vezi pron pe strada. :)
Da, dar nu toti suntem alfa male si nu putem  avem iubita  si se intampla sa vezi o specimena din asta pe strada  chiar cand te duci la munca dimineata. Iti vine sa te masturbezi, n-ai unde,  si ramai cu aia sculata si cu frustrari toata ziua, mai ales ca ramai cu gandul la ea.  Nu mai ai chef de nimic.  :D
Si astepti o luna intreaga sa-ti vina salariul ca poate gasesti o prostituata care sa semene a fotomodel (asta daca gasesti ca si la 100 euro dai peste tot felul de pitipoance vopsite infumurate de etnie care nu stiu cum sa scape de tine mai repede). 
Dupa aia, ne mai plangem de ce facem prostata la 40-50 de ani.

Uita-te la musulmani, isi acopera nevestele dupa buna stiinta, interzic reclamele si fac mai mult sex decat fac occidentalii. 


Ar trebui niste reglementari privind tinuta vestimentara in spatiul public, nici sa le acoperim prea mult, dar plm, nici sa se imbrace ca niste centuriste in ziua amiaza mare  si sa se plimbe prin aglomeratie unde trec minori.
 
Si mie imi place, dar nu in momentele nepotrivite cand ma pot distrage.



Una ca ea imbracata asa ma excita tare:

 

Asta vad ca e ultima moda:







Dar ce ziceti cand vedeti o profesoara venind imbracata asa la scoala?



Post Merge: 24 September 2018, 20:14
Sau sa vina colegele voastre la munca imbracate asa. :D

Eu as face priapism.

« Last Edit: 24 September 2018, 20:14 by skyfallout »