Author Topic: UEFA Champions League  (Read 14280 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Outofmymind

UEFA Champions League
« Reply #15 on: 26 May 2018, 18:21 »
Hai ca mai e putin. Sper sa vedem fotbal
Drop the Punisher on one end of Latveria, and the Hulk on the other, and see who gets to the middle first.
 

Offline Intermediarul

  • Feedback Score: (0)
  • Newbie
  • Posts: 36
    • View Profile
UEFA Champions League
« Reply #16 on: 26 May 2018, 18:37 »
Parca as pune si un pariu, sa ma uit mai cu interes daca reusesc sa-l vad. Vedeti un meci multe goluri?
 

Offline Outofmymind

UEFA Champions League
« Reply #17 on: 26 May 2018, 18:38 »
Statistica asa spune. Ma astept la 3+
Drop the Punisher on one end of Latveria, and the Hulk on the other, and see who gets to the middle first.
 

Offline Intermediarul

  • Feedback Score: (0)
  • Newbie
  • Posts: 36
    • View Profile
UEFA Champions League
« Reply #18 on: 26 May 2018, 18:44 »
Cota 2.3 la Betfair pt over 3.5. S-au pariat 100 mii euro pt over si 100 mii pentru under, deci parerile sunt 50/50 dar pe under cota este 1.75, deci clar ca valoarea este pe over. Acum sa nu stea sa se apere ambele echipe, este miza uriasa in meciul asta.
 

Offline cmay

  • Global Moderator
  • Feedback Score: (0)
  • Old TR: 6 (100%)
  • Full Member
  • ***
  • Posts: 139
  • Location: Bucuresti
  • Liked | Thanked: 4 times
  • Transsektoral
    • View Profile
UEFA Champions League
« Reply #19 on: 26 May 2018, 18:58 »
Cota 2.3 la Betfair pt over 3.5. S-au pariat 100 mii euro pt over si 100 mii pentru under, deci parerile sunt 50/50 dar pe under cota este 1.75, deci clar ca valoarea este pe over. Acum sa nu stea sa se apere ambele echipe, este miza uriasa in meciul asta.

Pe ce siteuri te uiti sa vezi cat s-a pariat pe un anume meci si ce anume? Undeva pe Betfair?
 

Offline Outofmymind

UEFA Champions League
« Reply #20 on: 26 May 2018, 19:03 »
Cota 2.3 la Betfair pt over 3.5. S-au pariat 100 mii euro pt over si 100 mii pentru under, deci parerile sunt 50/50 dar pe under cota este 1.75, deci clar ca valoarea este pe over. Acum sa nu stea sa se apere ambele echipe, este miza uriasa in meciul asta.

Klopp nu stie sa faca asta. Tocmai de aia probabil ia gol :)
Drop the Punisher on one end of Latveria, and the Hulk on the other, and see who gets to the middle first.
 

Offline Intermediarul

  • Feedback Score: (0)
  • Newbie
  • Posts: 36
    • View Profile
UEFA Champions League
« Reply #21 on: 26 May 2018, 19:08 »
Cota 2.3 la Betfair pt over 3.5. S-au pariat 100 mii euro pt over si 100 mii pentru under, deci parerile sunt 50/50 dar pe under cota este 1.75, deci clar ca valoarea este pe over. Acum sa nu stea sa se apere ambele echipe, este miza uriasa in meciul asta.

Pe ce siteuri te uiti sa vezi cat s-a pariat pe un anume meci si ce anume? Undeva pe Betfair?


Pe Betfair, partea de  exchange, dar trebuie sa ai cont la ei si sa fii logat. Intri pe meci si are o iconita cu un grafic langa numele fiecarei echipe, sau pronostic. Apesi pe ea si scrie acolo. Am facut o poza
 

Offline cmay

  • Global Moderator
  • Feedback Score: (0)
  • Old TR: 6 (100%)
  • Full Member
  • ***
  • Posts: 139
  • Location: Bucuresti
  • Liked | Thanked: 4 times
  • Transsektoral
    • View Profile
UEFA Champions League
« Reply #22 on: 26 May 2018, 19:10 »
Am inteles, multumesc!
 

Offline Intermediarul

  • Feedback Score: (0)
  • Newbie
  • Posts: 36
    • View Profile
UEFA Champions League
« Reply #23 on: 26 May 2018, 19:19 »
Nici o problema. Cred ca m-am exprimat gresit cand am zis ca s-au pariat 100k , de fapt trebuia sa zic ca s-au tranzactionat 100k , pentru ca unii poate au dat back over 3.5 si altii au dat lay over 3.5, lay inseamna ca nu se da peste 3 goluri, care este un fel de under 3.5. Mai sunt si unii care fac trading. Daca nu esti cu betfair exchange, probabil suna a avioane ce vorbesc, dar este usor dupa ce inveti si se merita.  Dar informativ tot merge sa te uiti la grafice sa vezi evolutia cotelor si ce bani se tranzactioneaza.


Betfair exchange este diferit de casele normale de pariuri. De crezut sau nu, sunt si case de pariuri care isi inchid pozitiile lor pe betfair exchange care este cel mai mare exchange din lume si aici se tranzactioneaza cei mai multi bani pe cursele de cai, tenis, fotbal si cricket.
« Last Edit: 26 May 2018, 19:23 by Intermediarul »
 

Sir Dracu

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
UEFA Champions League
« Reply #24 on: 26 May 2018, 19:23 »
Cred ca orice e posibil si depinde si cum incepe meciul, eu as merge pe un 1-1
 

Offline crya

UEFA Champions League
« Reply #25 on: 26 May 2018, 19:25 »
pentru cine ? :D
 

Offline Intermediarul

  • Feedback Score: (0)
  • Newbie
  • Posts: 36
    • View Profile
UEFA Champions League
« Reply #26 on: 26 May 2018, 19:28 »
pentru cine ? :D


pentru fani! prelungiri = extra fotbal, emotii :D
 

Offline cmay

  • Global Moderator
  • Feedback Score: (0)
  • Old TR: 6 (100%)
  • Full Member
  • ***
  • Posts: 139
  • Location: Bucuresti
  • Liked | Thanked: 4 times
  • Transsektoral
    • View Profile
UEFA Champions League
« Reply #27 on: 26 May 2018, 19:35 »
Pentru Intermediarul: da, suna a avioane :) Am o recomandare, hai sa postam la Pariuri Sportive! Sunt convins ca suntem multi care pariem (de placere sau din alt motiv) si ar fi mai ok sa continuam acolo :)
 

Offline alexneo

UEFA Champions League
« Reply #28 on: 26 May 2018, 22:15 »
Bai sa-i spuna careva lui Ramos ca nu e la wrestling.
Mega tigan. Mnahh
 

Offline Outofmymind

UEFA Champions League
« Reply #29 on: 26 May 2018, 22:16 »
L-a rezolvat, lol.
Drop the Punisher on one end of Latveria, and the Hulk on the other, and see who gets to the middle first.