Author Topic: Total War: Warhammer III  (Read 1532 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Raziel01

 

Offline Ransom

Total War: Warhammer III
« Reply #1 on: 04 February 2021, 08:16 »
Da, in sfarsit! Partea a 2-a e foarte buna. Sper ca a 3-a sa fie tot la acelasi nivel. Abia astept un ME complet.
 

Offline slicker

Total War: Warhammer III
« Reply #2 on: 04 February 2021, 15:44 »
Bai frate, astia nu se opresc din re-re-re-re-re-re. Dezamagitor, foarte dezamagitor anunt.
Ignored: axxel4you, Meghido 1469 î.Hr. ,narayanhd, oldshooterman, taxon
 

Offline Raziel01

Total War: Warhammer III
« Reply #3 on: 04 February 2021, 20:53 »
La ce te asteptai mai exact?
 

Offline slicker

Total War: Warhammer III
« Reply #4 on: 04 February 2021, 21:44 »
La ceva mai interesant, nou, nemaivazut :)
deci degeaba ai bani ca amazon cu 500 de meleoane pe an, degeaba esti google ca renunti la stadia inhouse game dev, viitorul ce mai ne asteapta? Fifa 44 si warhammer 32? Intre timp CDPR plange cu lacrimi de crocodil, all way to the bank. Foarte trist.
Ignored: axxel4you, Meghido 1469 î.Hr. ,narayanhd, oldshooterman, taxon
 

Offline Raziel01

Total War: Warhammer III
« Reply #5 on: 04 February 2021, 23:29 »
Nici nu avem foarte multe detalii despre joc si deja te plangi. In primul rand nu stiu la ce te asteptai de la un joc Total War. Oricum, jocul o sa aiba harta mai mare decat TWW2 care va include si chaos stuff. Vine cu 6 rase/factiuni si o sa aiba mai multe story elements.
« Last Edit: 04 February 2021, 23:48 by Raziel01 »
 

Offline Ransom

Total War: Warhammer III
« Reply #6 on: 05 February 2021, 08:11 »
Oricum, jocul o sa aiba harta mai mare decat TWW2 care va include si chaos stuff. Vine cu 6 rase/factiuni si o sa aiba mai multe story elements.
Si asta e exact ce vor majoritatea fanilor si jucatorilor de TW:W.
Din start CA a zis ca partea a 3-a va fi o culminare a tuturor partilor anterioare.
 

Offline Raziel01

Total War: Warhammer III
« Reply #7 on: 05 February 2021, 10:13 »
Eu imi doresc o campanie story driven (se pare ca il vom vedea pe Nagash), upgrade-uri vizuale, AI improvements, rework la siege-uri, o interfata mai buna si un sistem de diplomatie mai cizelat.
« Last Edit: 05 February 2021, 10:15 by Raziel01 »
 

Offline Ransom

Total War: Warhammer III
« Reply #8 on: 05 February 2021, 10:59 »
CA a zis ca face rework la siege-uri. In ceea ce priveste diplomatia sunt putin sceptic. Sper sa nu fie un fail ca in Troy. 
Eu personal campanie story driven nu ma intereseaza deloc. Vreau o campanie mare, tip sand-box, in care sa stabilesc eu conditiile de victorie ( in genul Civ, Anno, etc)