Author Topic: Warcraft III Reforged  (Read 7129 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Sir Dracu

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
Warcraft III Reforged
« on: 02 November 2018, 23:02 »
 

Offline faraverete

Warcraft III Reforged
« Reply #1 on: 02 November 2018, 23:19 »
Sa zicem ca e interesant :)
The only limit is your own imagination
 

Offline Ciocanul

Warcraft III Reforged
« Reply #2 on: 02 November 2018, 23:21 »
Cand am primit mail cu stirea am crezut ca e ceva fake, mi-a fost frica sa dau click ca poate sunt aia de fura conturi. Sper ca asta nu e marele anunt de la blizzcon de anul asta, mai au ceva in palarie. Atata agitatie pt un remake ce va fi gata in December 31, 2019 ?!?! Sa vedeti cat orgasm pe reddit ca vai... jocul copilariei revine. Oamenii astia nu mai au imaginatie ? Se bucura toti ca muta la sula pt warcraft 3 resapat ? Eu am jucat si joc si acum W3(pun 7 insane-uri si ii dau cu pita, AI asa bun rar vezi in RTS-uri). Nu mi se pare ca trebuie "refacut". Gameplay-ul si campaniile raman aceleasi cu alte filme si grafica putin mai buna(animatiile din film sunt similare cu alea vechi). Doar mie mi se pare dampulea ?
« Last Edit: 02 November 2018, 23:32 by Ciocanul »
 

Offline faraverete

Warcraft III Reforged
« Reply #3 on: 03 November 2018, 00:46 »
Cred ca ideea remake'urilor astora e alta - sa se adapteze mai bine pe tehnologiile noi, sa fie eye candy doar.
The only limit is your own imagination
 

Offline c6t9

Warcraft III Reforged
« Reply #4 on: 03 November 2018, 01:44 »
Probabil am să-l mai parcurg. Oricum la 2-3 ani reiau jocul. A rămas unul dintre preferatele mele. Apoi au distrus seria definitiv.
 

skyfallout

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
Warcraft III Reforged
« Reply #5 on: 08 November 2018, 23:12 »
Eu nu mai pun botu' la remaste-uri pentru ca se intampla sa aiba mai multe buguri decat jocurile originale. 
 

Offline Ciocanul

Warcraft III Reforged
« Reply #6 on: 09 November 2018, 06:41 »
Nu o sa aiba buguri dar o sa fie ACELASI JOC. E aceesi experienta. PE mine nu ma incalzeste cu nimic.
 

Offline Goldelian

  • Feedback Score: (0)
  • Newbie
  • Posts: 4
    • View Profile
Warcraft III Reforged
« Reply #7 on: 28 January 2020, 19:11 »
Se pare ca baietii de la Blizzard au de gand sa amane release date-ul in fiecare zi cu inca o zi.
 

Offline Nosferat

Warcraft III Reforged
« Reply #8 on: 28 January 2020, 22:16 »
Cu delay cu tot,cine dzo ar da 30 de dolari pentru asa ceva? Aoe2 definitive are enorm de mult continut pe langa asta, textures cu mult peste wc3 reforged,si e la 20$, il mai gasesti si la 15$ la reducere. Pentru un asemenea pret am si asteptari,nu doar un reshade,ci campanii noi,harti noi,ceva continut nou. Acelasi joc un pic refacut la un pret de joc aproape nou? Forget it.
« Last Edit: 28 January 2020, 22:19 by Nosferat »
Ignore list :astateofmind
 

Offline arkantosarthas

Warcraft III Reforged
« Reply #9 on: 29 January 2020, 02:52 »
30 euro pentru niste cutsceneuri refacute, texturi imbunatatite  si rezolutie mare? 
HARD PASS!

Poate il cumpar cand ajunge cu oferta la 5 euro.

Mi se pare trist fiindca cu tot bugetul ala investit in Warcraft Reforged , Diablo mobile  si ultima expansiune la WoW, scoteau un Warcraft 4 foarte bun, cu mecanici noi si motor grafic curent , poveste noua si factiuni noi.



 

Offline Ciocanul

Warcraft III Reforged
« Reply #10 on: 29 January 2020, 09:59 »
Eu m-am jucat mult w3 online, eu sigur o sa ma bag. Poate nu in primul val dar mie dor de w3, count me in :) .
 

Sir Dracu

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
Warcraft III Reforged
« Reply #11 on: 29 January 2020, 10:34 »
  :D
 

Offline slicker

Warcraft III Reforged
« Reply #12 on: 30 January 2020, 00:34 »
Hahahah. vai de plm.

Post Merge: 30 January 2020, 19:49
https://www.metacritic.com/game/pc/warcraft-iii-reforged/user-reviews
lol
« Last Edit: 30 January 2020, 19:49 by slicker »
Ignored: axxel4you, Meghido 1469 î.Hr. ,narayanhd, oldshooterman, taxon
 

Offline Nosferat

Warcraft III Reforged
« Reply #13 on: 30 January 2020, 21:56 »
Ignore list :astateofmind
 

Offline duke_zz

Warcraft III Reforged
« Reply #14 on: 31 January 2020, 11:34 »
Zero sperante pentru un D4 decent :), daca au dat fail cu un remake pe care nu au fost in stare sa il faca cum trebuie..