Author Topic: World of Tanks  (Read 8161 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Scorpio

  • Feedback Score: (0)
  • Newbie
  • Posts: 2
    • View Profile
World of Tanks
« on: 17 May 2018, 23:05 »
Continuare ....
 

Offline Kebab

  • Feedback Score: (1)
  • Old TR: 31 (100%)
  • Full Member
  • Posts: 110
  • Location: Bucuresti
    • View Profile
Re: World of Tanks
« Reply #1 on: 18 May 2018, 00:06 »
Mda. Am jucat WOT pana cand am ajuns cu cateva tance la lvl 7. Dupa asta este doar farming. Nu-mi mai place!
Contact: https://pastebin.com/yqFtSvq7 Trade CG: https://imgur.com/a/AqSLGdg
Cine iti mentine forma? Doar Kebabul si Shaorma!
 

Offline dangrig

Re: World of Tanks
« Reply #2 on: 20 May 2018, 12:18 »
Eu ma chinui cu tancurile intaliene ... trebuie sa ajung la tier 8  pana pe 01.06  ca sa mi-l dea pe Buffon  pe post de comandant.
 

Offline Cylix

Re: World of Tanks
« Reply #3 on: 23 May 2018, 19:03 »
M-am reapucat si eu de wot dupa o pauza de vreo 4 ani...am uitat cat de frustrant e jocul...de la un winrate de 70% cu progetto 46 am ajuns la 40% intr-o zi..al dracu matchmaking..acu regret ca iar am bagat bani il el 😁😁. Asta e..macar am pus mana pe borsig cu tunul de 150..e foarte fun tanculetul..esti mort si daca dau cu pietre in tine dar cand dai 700+ dmg in tier 9 si 10 e foarte satisfăcător 😁
7950X3D | Zotac 4090 AMP Extreme Airo | MSI MPG B650 Edge Wifi | 32GB Kingston Renegade RGB Z 6000 |  SSD: Kingston KC3000 2TB+Fury Renegade 2TB+Samung Evo 1TB |Lian Li O11 Dynamic Evo | Lian Li Galahad 360 V2 | Corsair HX1500i | Samsung Odyssey G9 Neo + Zephyrus G15
 

Offline Wisepiggy

  • Feedback Score: (0)
  • Newbie
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: World of Tanks
« Reply #4 on: 23 May 2018, 19:05 »
Pai când ai 10 jocuri cu tancul ala jucate normal ca ai fluctuații mari de winrate. După vreo 400 de jocuri ai sa vezi ca nu se mai modifica winrateul într-o zi
 

Offline Scorpio

  • Feedback Score: (0)
  • Newbie
  • Posts: 2
    • View Profile
World of Tanks
« Reply #5 on: 25 May 2018, 19:36 »
 

Offline Nosferat

World of Tanks
« Reply #6 on: 01 June 2018, 14:16 »
Am jucat si eu frontline o perioada, imi placuse. Cred ca e si pentru faptul ca are similaritati foarte mari cu modul global ops din armored warfare si aici macar gasesti jucatori.
Are destule minusuri, pe langa faptul ca toti au arty si airstrike, fara sa le primeasca pe ceva merit cumva, pe langa asta mai ai si arty normal sa iti dea una, si desigur optimizarea nu e tocmai buna, insa m-am distrat. E singurul lucru pentru care am si reinstalat wot dupa o pauza chiar lunga, pacat ca va fi scos si nu se stie cand si daca va mai fi implementat.
Ignore list :astateofmind
 

Offline dangrig

World of Tanks
« Reply #7 on: 01 June 2018, 19:55 »
Eu inca ma joc WoT pentru ca prietenul meu de joaca nu vrea sa schimbe la War Thunder  si  nu are calculator de PUBG ...
 

Offline alexneo

World of Tanks
« Reply #8 on: 14 July 2018, 03:25 »
Futui rasa mamii lui de joc.
Am vrut sa il sterg si sa vand si toate tancurile ca sa fiu sigur ca nu ma mai apuc de el sa pierd nopti aiurea.  Dar se pare ca nu poti vinde toate tancurile intr-o singura zi. LoL
 

Offline Cylix

World of Tanks
« Reply #9 on: 16 July 2018, 21:04 »
Te inteleg perfect, dupa aproape 3 ani de inactivitate m-am apucat de joc din nou..am bagat si vreo 100 de euro in el deja pana m-au luat dracii si mi-a pierit cheful de el. Acum ma gandesc cat de prost am fost de le-am dat iar bani celor de la WG.
7950X3D | Zotac 4090 AMP Extreme Airo | MSI MPG B650 Edge Wifi | 32GB Kingston Renegade RGB Z 6000 |  SSD: Kingston KC3000 2TB+Fury Renegade 2TB+Samung Evo 1TB |Lian Li O11 Dynamic Evo | Lian Li Galahad 360 V2 | Corsair HX1500i | Samsung Odyssey G9 Neo + Zephyrus G15
 

Offline Speedy

World of Tanks
« Reply #10 on: 17 July 2018, 17:15 »
L-am instalat si eu de vreo 3 luni sa imi mai ocup timpul liber. Nu m-a prins sa pierd nopti dar imi place la distractie cu prietenii. Singura treaba pe care nu o suport si cred ca e marea problema a jocului este sa te dea in joc cu tancuri cu 2 leveluri mai mari ca tine. Ar fi fost perfect sa fie maxim 1 level mai mare si era totul mult mai competitiv.
 

Offline Nosferat

World of Tanks
« Reply #11 on: 25 July 2018, 17:18 »
Pana nu reintroduc astia frontline, nu ma aventurez din nou in wot. Sincer nu are absolut nici un farmec acest joc pentru mine. Frontline era ceva diferit, cum mentionasem imi placea ca era similar cu global ops din armored warfare. Altfel sa isi bage undeva RNG-ul care decide mai tot din acest joc, poate deveni extrem de frustrant ca multe lucruri sa nu tina de tine, ci de niste zaruri, de matchmaker nici nu are rost, mai bine rebalanseaza tancurie cu mm preferential decat sa arunce pe geam intregul mm si sa il faca +1/-1.
Ignore list :astateofmind
 

Offline Raziel01

World of Tanks
« Reply #12 on: 22 August 2018, 20:06 »
 

Offline Strumfii loveste din ou

World of Tanks
« Reply #13 on: 25 August 2018, 23:01 »

Misto. Cam tarzie miscarea rusii au avut tancuri op ani la rand, e timpul ca si retardonationalistii pulekPl si bolekPL sa se intoarca.  Sper si romanii sa capete inapoi tractorul brasov .

Sent from my ASUS_P00I using Tapatalk

I’m not wise at all…I’m just a joker!
 

Offline Killing_One

World of Tanks
« Reply #14 on: 10 September 2018, 11:30 »
Salutari si bine v-am regasit din nou pe unii dintre voi  ;D