Author Topic: World of Tanks  (Read 789 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline cristi822

• Feedback Score: (0)
  • Newbie
    • View Profile
World of Tanks
« Reply #15 on: 12 September 2018, 04:19 »
In sfarsit continuarea la cg :D. Eu nu prea mai bag tancuri, mi-am tras zao pe world of warships si nu ma mai satur, intre timp am folosit si o promotie cupon reducere de 30% si am luat 6 luni de premium ca nah, winter is coming :D.

Offline Killing_One

• Feedback Score: (0)
  • Old TR: 89 (100%)
  • Newbie
    • View Profile
World of Tanks
« Reply #16 on: 12 September 2018, 08:51 »
Sincer cred ca am app 3 luni... daca numai mai mult de cand nu am mai jucat, jocul este dezinstalat dupa o serie de lose after lose unde efectiv jocul nu ma lasa sa fac nimic, vad ca prea multe nu sa schimbat din contra am vazut ca pe la francezi o sa bage acea amfibie pe roti, nu era destul ca oricum jocul este broken si abia daca mai poti face ceva odata la nust cate jocuri app ca a devenit nejucabil, ...mai trebuia sa bage si asta care o sa fie o adevarata problema, oare ce mai lipseste ceva din transformers?!

Offline sergiu_gh

World of Tanks
« Reply #17 on: 22 September 2018, 11:26 »
Defensive shield enabled. Asta a fost cireașa de ieri. Practic, Bat Chat-ul era one shot, eu la fel. Păcănelele au decis. Ăsta-i jocul.
Ce este cel mai intrigant, e că nici măcar n-a fost așa numitul ghost shot, să treacă shell-ul prin tanc. Am zis să nu mă mai enervez și am reușit să cresc în joc din ce în ce mai mult, dar căcaturi din astea te scot din starea aia de zen. :))