Author Topic: World of Warcraft: Shadowlands  (Read 7899 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Floreadan

World of Warcraft: Shadowlands
« Reply #15 on: 09 July 2020, 19:12 »
Nice, il asteptam. :D
 

Sir Dracu

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
 

Sir Dracu

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
World of Warcraft: Shadowlands
« Reply #17 on: 25 August 2020, 14:07 »
 

Sir Dracu

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
World of Warcraft: Shadowlands
« Reply #18 on: 27 August 2020, 22:24 »
 


Offline Dundee

World of Warcraft: Shadowlands
« Reply #20 on: 31 August 2020, 11:09 »
Trebuie sa fii masochist sa mai joci WoW pe HDD astazi.
In 3 saptamani ar trebui sa avem si pre-patchul.
 

Sir Dracu

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
 

Offline Gabi

  • Feedback Score: (0)
  • Newbie
  • Posts: 24
    • View Profile
World of Warcraft: Shadowlands
« Reply #22 on: 23 September 2020, 06:13 »
Băieți, de când ați început wow ?
 

Offline slicker

World of Warcraft: Shadowlands
« Reply #23 on: 23 September 2020, 12:45 »
Woaiuioa, din 2 surse pana acum, TBC beta soon release in Mai la anul. Fingers crossed PLEAAASE :)
Ignored: axxel4you, Meghido 1469 î.Hr. ,narayanhd, oldshooterman, taxon
 

Offline KodiaK

World of Warcraft: Shadowlands
« Reply #24 on: 23 September 2020, 12:54 »
Din open beta :D
Tin minte si acum, mi-am facut un dwarf warrior si in cele 2 sapt cred ca open beta abia am ajuns lvl 10 :) Mi s-a parut fenomenal jocul si l-am luat day one, chiar daca subscripta de vreo 40-60 lei pe luna mi se pare destul de mult la vremea aia. Mi-am facut un Troll Rogue si am jucat destul de hardcore vreo 7-8 luni cred. Eram in guilda de raiding, si aveam runs de 2 sau 3x pe sapt. Raiduri de 40 oameni pe un PC destul de modest, de mi se misca cu 15-20 fps in zonele aglomerate. Am ruusit sa o batem pe Onyxia si am ajuns la Ragnaros, insa eu m-am lasat pt ca deja deveniste ca un job, si nu prea mai intram cu placere in joc.
Dupa aia am mai avut o tentativa mai lunga pe la final de WotLK + tot Cata, dar de data asta mai casual (no raiding). Aveam un Blood DK si tankam destul de bine dungeons, le stiam pe toate la perfectie, dar spre final de Cata, m-am cam plictist si l-am lasat din nou.
Am mai avut o tentativa acu cu cu BfA-ul unde am jucat destul de sporadic, dar mi-am lvl-uit un Troll shaman in Vanilla classic, for nostalgia :)
Poate o sa incerc si Shadowlands, ca am inteles ca au revamped lvling-ul, dar inca nu sunt sigur.

Dar intrebarea mai interesanta ar fi cine a jucat neintrerupt wow, de la vanilla pana acum? :D
Asus TUF Z590-PLUS | 10700KF | be quiet! Dark Rock Pro 4 | 32GB HyperX Fury 3600Mhz | Asus TUF RTX 3080 | Samsung 870 EVO 250GB + XPG Gammix S11 PRO 512GB+2TB + 2xSeagate 2TB | Audigy RX | Sennheiser HD559 | Corsair RM850x | be quiet! Silent Base 802 | ASUS ROG PG27AQDM
Reducere 1% PcG: G6TPRZ4K
 

Offline slicker

World of Warcraft: Shadowlands
« Reply #25 on: 23 September 2020, 15:29 »
Nu cred ca exista cineva care sa fi facut asa minunatie lol.
Ignored: axxel4you, Meghido 1469 î.Hr. ,narayanhd, oldshooterman, taxon
 

Offline Gabi

  • Feedback Score: (0)
  • Newbie
  • Posts: 24
    • View Profile
World of Warcraft: Shadowlands
« Reply #26 on: 23 September 2020, 18:58 »
După atâta timp, de unde mai găseşti puterea să activezi contul şi să vezi acelaşi joc, more or less ?
 

Offline Dundee

World of Warcraft: Shadowlands
« Reply #27 on: 23 September 2020, 23:56 »
Eu am jucat din 2.3 TBC continuu, cu doua luni pauza cel mai mult; concediile de 1 sau 2 saptamani nu cred ca se pun :)
E oarecum trist ca jocul isi pierde din magie cu fiecare expansion, mai ales ca sunt relativ casual de 2 expansionuri. Nici nu cred ca o sa continui in Shadowlands daca Blizz tine M+ in starea actuala.
Dar la cum ma stiu, e foarte probabil sa ii dau o sansa, mai ales ca guilda actuala e chiar ok.

13 ani...it's been a looong fucking ride :)
 


Sir Dracu

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
World of Warcraft: Shadowlands
« Reply #29 on: 14 October 2020, 14:20 »
prepatchul e live
vine cyberpunk, altfel activam un token :D