Author Topic: [Vand] Cooler CPU Be Quiet Pure Rock 2  (Read 502 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

iamgabriel09

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
Cooler CPU Be Quiet Pure Rock 2
« on: 28 February 2023, 13:23 »
Salut, se vinde coolerul precizat in titlu, be quiet pure rock 2 la cutie cu toate accesoriile si prinderile pentru AMD / Intel.
Coolerul se vinde cu 2 ventilatoare silent wings 3, unul dintre ele cumparat de mine aditional (din magazin vine cu un singur ventilator)

Pret 150 lei

Post Merge: 01 March 2023, 10:29
Up
« Last Edit: 01 March 2023, 10:29 by iamgabriel09 »
 

iamgabriel09

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
Cooler CPU Be Quiet Pure Rock 2
« Reply #1 on: 02 March 2023, 14:40 »
Up
 

Offline ambx

Cooler CPU Be Quiet Pure Rock 2
« Reply #2 on: 02 March 2023, 19:01 »
Nu recomand acest user, minte mult si nu raspunde la telefon.
 
The following users liked or thanked this post: sasu22, danielstk08

Offline necromancer

Cooler CPU Be Quiet Pure Rock 2
« Reply #3 on: 02 March 2023, 19:45 »
Poti detalia ''esecul''?:)
Gigabyte X58A-UD5 + Intel XEON W3680 3.60GHz + MSI GTX 670 Power Edition OC 2GB DDR5 + 4X4GB DDR3 1333MHz Samsung + Kingston + Prolimatech Mega Shadow Deluxe 2x 120mm push&pull
 

Offline ambx

Cooler CPU Be Quiet Pure Rock 2
« Reply #4 on: 02 March 2023, 19:54 »
A avut un theread cu un kit i5 6500, i am dat PM mi a lasat un nr de telefon a zis ca il trimite, dp cateva zile a reusit sa faca un anunt pe olx ca sa fac comanda sa il trimita, nici in ziua de azi nu am primit nimic, nici la mesaje nu raspunde nici la telefon, plus ca am auzit de la alti colegi ca e tepar omu.
 

Offline necromancer

Cooler CPU Be Quiet Pure Rock 2
« Reply #5 on: 02 March 2023, 20:04 »
Vad ca are o bila neagra la feedback. Dar nici user-ul care i l-a acordat nu a dat ceva detalii.
Bine de stiut pe viitor.
Gigabyte X58A-UD5 + Intel XEON W3680 3.60GHz + MSI GTX 670 Power Edition OC 2GB DDR5 + 4X4GB DDR3 1333MHz Samsung + Kingston + Prolimatech Mega Shadow Deluxe 2x 120mm push&pull
 

Offline torque49

Cooler CPU Be Quiet Pure Rock 2
« Reply #6 on: 02 March 2023, 20:22 »
Vad ca are o bila neagra la feedback. Dar nici user-ul care i l-a acordat nu a dat ceva detalii.
Bine de stiut pe viitor.

o bila neagra ai vazut tu....Asta e ce mai mare bila neagra.Cauta ultimele posturi ca e o intreaga poveste cu marfa defecta de bani multi

https://forum.computergamers.ro/condica-de-reclamatii-anunturi-administrative/condica-de-reclamatii/msg117962/#new
« Last Edit: 02 March 2023, 20:26 by torque49 »
 

iamgabriel09

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
Cooler CPU Be Quiet Pure Rock 2
« Reply #7 on: 02 March 2023, 21:01 »
Nu am dat “teapa” , cat despre postul cu 1080ti pe care l ai atasat, am oferite teste omului, totul functiona perfect. A ajuns la el, totul ok, iar dupa o zi, doua imi spune ca placa video nu functioneaza. Am trimis conversatiile adminilor, stati linistiti, daca era vina mea nu mai eram pe forum.
Iar la treaba cu 6500 probabil sa fi fost o neintelegere, nu toti intram zilnic pe forum sa verificam mesajele ;)
 

Offline mudpie

  • Mister Congeniality
  • Global Moderator
  • Feedback Score: (25)
  • Old TR: 230 (100%)
  • Hero Member
  • ***
  • Posts: 1.420
  • Location: Bucuresti
  • Liked | Thanked: 204 times
    • View Profile
Cooler CPU Be Quiet Pure Rock 2
« Reply #8 on: 02 March 2023, 23:16 »
Nu mai postati poze cu numere de telefon.
Women might be able to fake orgasms, but men can fake whole relationships.
 

Offline ambx

Cooler CPU Be Quiet Pure Rock 2
« Reply #9 on: 03 March 2023, 00:02 »
Cum sa fie neintelegere? Cand tu nu raspunzi nici la mesaje nici la telefon.
 

iamgabriel09

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
Cooler CPU Be Quiet Pure Rock 2
« Reply #10 on: 03 March 2023, 06:03 »
Kit-ul a plecat, tot din comanda pe olx. Cel mai probabil am incurcat comenzile. Cu ce m ar avantaja daca l as trimite la tine sau la oricine altcineva? In fine, greseala mea, sorry.
 

Offline ambx

Cooler CPU Be Quiet Pure Rock 2
« Reply #11 on: 03 March 2023, 07:08 »
Am verificat AWB ul trimis de tine, vad ca ai trimis coletul catre altcineva pe data de 09.01.2023, eu am vorbit cu tine in decembrie pentru el, pe 5 ianuarie mi ai spus ca vine a doua zi sa il ridice, pe 7 ti am dat mesaj daca sa ridicat coletu ai spus ca l ai predat. Numai minti in halul asta bai baiatule. Daca erai o persoana asa corecta ma anuntai spuneai ceva, nu ai cum sa incurci comenzile cand vorbesti cu cineva, le incurci cand pui alt colet pentru alta comanda lasa vrajeala asta ieftina.
 

iamgabriel09

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
Cooler CPU Be Quiet Pure Rock 2
« Reply #12 on: 03 March 2023, 08:10 »
Te roade tare ca nu ai prins tu “pomana”, asta e..treci peste! Si eu am vorbit cu “n” persoane pe grupul asta si cand sa se concretizeze nu am mai primit raspuns. Chiar acum recent cu un procesor, ce ar trebui sa fac? Sa i trimit mesaje omului zilnic si sa ii scriu pe la postari? Ai probleme grave si frustrari daca nu poti trece peste o chestie de acum 3 luni ;) verifica un psihiatru si nu mai plange ca un copil de 5 ani.
Repet, am patit de multe ori pe grup sa nu imi mai raspunda vanzatorul si sunt sigur ca nu sunt singurul. Omul nu are timp, nu il mai vinde, nu vrea sa mi l mai trimita mie, ce mare tragedie? Trebuie sa fac si eu ca nebunul pe la postarile lor? Ce faci atat tam-tam? Ti a luat cineva banii din buzunar? Chiar ma bucur ca nu ti l am mai trimis tie, iti zic cat se poate de sincer. De disperati ca tine ma feresc.
 

Offline ambx

Cooler CPU Be Quiet Pure Rock 2
« Reply #13 on: 03 March 2023, 08:58 »
Sa prind pomana? Mai am luat mai ieftin prietene, e vorba de caracter, l ai dat la altcineva in plus cu 20 lei ca na poate ai nevoie a venit criza la tine. Este vorba ca esti un om de nimic prietene nu ai cuvant, ce sa ceri de la niste tarani, sa fim seriosi acum. Daca nu ai timp sa vorbeste cu “clienti” numai vinde nimic. Asta nu e grup, este forum!

Si nu te mai fenta ca ai raspuns ca nu ai raspuns ca tot tepar esti, imi spui ca mi ai trimis coletul dar tu defapt nu ai trimis si ai trimis peste 3 zile la altcineva. Ai probleme cu memoria? Sau cred ca tu ai nevoie de psihiatru.
 

iamgabriel09

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
Cooler CPU Be Quiet Pure Rock 2
« Reply #14 on: 03 March 2023, 09:47 »
Iti recomand niste cursuri de lb. si literatura romana mai intai, apoi mai discutam. Daca eram “tepar” iti luam banii si nu iti trimiteam nimic sau iti trimiteam ceva nefunctional. Multi ne ferim de disperati ca tine, recomand sa nu mai stresezi oamenii in viitor si sa sa lasi negocierile necioplite.
Daca mai ai ceva de spus, ai condica de reclamatii, foloseste o cu incredere. Am sa inchid si thread-ul, pastrez eu coolerul sau il pun pe olx, aici doar plangaciosi m, frustrati si negociatori sunt.