Author Topic: [Vand] Sursa be quiet! Pure Power 11 700W PLUS Gold (92%)  (Read 166 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dan_george_92

  • Feedback Score: (4)
  • Newbie
  • Posts: 40
    • View Profile
Sursa be quiet! Pure Power 11 700W PLUS Gold (92%)
« on: 10 February 2024, 12:53 »
Dupa cum am scris si in titlu, vand o sursa be quiet! Pure Power 11 700W PLUS Gold (92%). Sursa a fost cumparata de la cumnatul meu, care si-a vandut PC-ul si si-a cumparat un PlayStation 5. A fost folosita impreuna cu o placa video RTX 2070 Super (in PC-ul meu secundar) facand fata cu brio in full load. Toate voltajele sunt in parametri normali (5V, 3.3V, 12V), sursa neavand absolut nicio problema, o vand doar pentru ca am renuntat la al doilea sistem. Detin factura (o veti primi si in format fizic), dar din pacate nu mai gasesc ambalajul original, insa nu va faceti griji, am gasit o cutie de la o sursa Seasonic (cumparata cu multi ani in urma), si o voi pune acolo. Capacul sursei nu a fost deschis niciodata, dupa cum puteti observa si din pozele atasate, unde se poate vedea sigiliul intact.

Pentru mai multe detalii despre cablurile cu care vine sursa, va rog sa va uitati la schema atasata in acest anunt (in galeria foto).

Pret fix: 225 lei + livrare cu verificare gratuita (plata ramburs), prin firma de curierat DPD.
 

Offline dan_george_92

  • Feedback Score: (4)
  • Newbie
  • Posts: 40
    • View Profile
Sursa be quiet! Pure Power 11 700W PLUS Gold (92%)
« Reply #1 on: 16 February 2024, 09:53 »
Sursa a fost vanduta in afara forumului.