Author Topic: [Cumpar] Sursa Seasonic 750W sau 850W (certificare ≥Gold; doar cu garantie; ambalaj original)  (Read 699 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dan_george_92

  • Feedback Score: (4)
  • Newbie
  • Posts: 40
    • View Profile
Salve.

Doresc sa cumpar o sursa Seasonic de 750W sau 850W, care inca mai este in garantie, cu certificare Gold (sau chiar mai buna, daca imi permite bugetul) si ambalaj original.

O zi faina!

Post Merge: 24 February 2023, 11:13
UP.
« Last Edit: 24 February 2023, 11:13 by dan_george_92 »
 

Offline dan_george_92

  • Feedback Score: (4)
  • Newbie
  • Posts: 40
    • View Profile
Bump. Ma intereseaza in mod special o sursa (750W / 850W) din seria Focus GM / GX / PX sau un model (orice brand) din imaginea de mai jos:



Post Merge: 25 February 2023, 15:57
L.E. - Pana la urma doresc sa cumpar doar o sursa Seasonic Focus (exclus varianta Plus) GM / GX, deoarece Platinum e deja overkill pentru un RTX 3070. Imi cer scuze pentru confuzia creata.
« Last Edit: 25 February 2023, 15:57 by dan_george_92 »
 

Offline R3qvi3m

Salut! Stiu ca ti-am si scris. Daca vrei Seasonic 850W Titanium cu garantie pana in 2027 iulie, 700 lei. Impecabila, full box tot acte carticele. Spor si free up.
 

Offline dan_george_92

  • Feedback Score: (4)
  • Newbie
  • Posts: 40
    • View Profile
Scuza-ma, am uitat sa-ti las un raspuns la al doilea mesaj. Pretul e bun, din pacate nu am realizat costul surselor Platinum/Titanium.

Pana la urma voi ramane doar la o sursa Seasonic Focus (exclus varianta Plus) GM / GX (Gold). Asadar, daca cineva doreste sa vanda un model mentionat anterior, astept un mesaj.
 

Offline dan_george_92

  • Feedback Score: (4)
  • Newbie
  • Posts: 40
    • View Profile
 

Offline dan_george_92

  • Feedback Score: (4)
  • Newbie
  • Posts: 40
    • View Profile
 

Offline dan_george_92

  • Feedback Score: (4)
  • Newbie
  • Posts: 40
    • View Profile
Up.

Post Merge: 06 March 2023, 13:20
Up, cu un mic edit, ca sa nu fac spam creand un topic nou: Pana la urma, ma intereseaza doar o sursa Seasonic Focus GX de 850W (link producator: https://seasonic.com/focus-gx#specification), deoarece o voi cupla cu o placa video RTX 3080 Suprim X.
« Last Edit: 06 March 2023, 13:20 by dan_george_92 »
 

Offline dan_george_92

  • Feedback Score: (4)
  • Newbie
  • Posts: 40
    • View Profile
Quote
Up, cu un mic edit, ca sa nu fac spam creand un topic nou: Pana la urma, ma intereseaza doar o sursa Seasonic Focus GX de 850W (link producator: https://seasonic.com/focus-gx#specification), deoarece o voi cupla cu o placa video RTX 3080 Suprim X.
 

Offline dan_george_92

  • Feedback Score: (4)
  • Newbie
  • Posts: 40
    • View Profile
UP. Am uitat sa specific ca ma intereseaza doar modele a caror numar de serie incepe cu R220 (sau un numar mai mare decat 220), nu ma intereseaza modele cu o revizie mai veche fata de cea mentionata anterior.
 

Offline al3_xxx86

Seasonic Prime GX1000, vechime 2 luni, pachet complet?
 

Offline DMihaiC

  • Feedback Score: (1)
  • Old TR: 37 (100%)
  • Full Member
  • Posts: 163
    • View Profile
Un Corsair RMe de 750w nu te intereseaza?
Nu are garantie scrisa, dar e sigilata.
Folosind voucherul WLER78Q6 beneficiati de un discount de 1% din valoarea cumparaturilor de pe PCGarage.ro
 

Offline dan_george_92

  • Feedback Score: (4)
  • Newbie
  • Posts: 40
    • View Profile