Author Topic: [Vand] Vand Asrock B450m Steel Legend, PS3 slim, Ram DDR4 laptop, ventilatoare.  (Read 466 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mihai Pavel

Dupa cum spune titlul, vand urmatoarele:


A). Placa de baza Asrock B450m Steel Legend. Are urmatoarele defecte: placa de sunet onboard nu merge, dar vine insotita de o placa de sunet pe USB iar clipsul de plastic de la slotul placii video este rupt. In rest functioneaza ok. A fost folosita cu un ryzen 7 2700x iar ulterior am dat update la bios si am folosit-o cu un 5600x. Vine cu cutia originala, tablita I/O, 2 cabluri SATA, o placa de retea wireless TP Link si placa de sunt pe usb.
Motivul vanzarii: upgrade la Aorus B550.

Pret: 200 lei.



B). O consola Playstation 3 Slim, modata permanent cu CFW EvilNat. Consola vine cu un hard disk de 120 gb, o maneta wireless de la Myria si o telecomanda multimedia.
Totodata, are si cateva jocuri instalate+Netflix. Bluray-ul nu functioneaza, dar nu are nicio relevanta pentru ca se pot instala jocuri de pe hdd extern/stick usb sau wireless prin FTP.
Motivul vanzarii: nu o mai folosesc, am si un amazon fire stick in dulap care o va inlocui pe partea de netflix.

Pret. 250 lei.


C). Mai multe ventilatoare, dupa cum urmeaza:
1). 1 bucata Noctua NF-P12 PWM - 50 lei.
2). 1 bucata Spire cu led albastru - 10 lei.
3). 1 bucata Deepcool 120T cu led albastru - 20 lei.
4). 1 bucata ID Cooling, model ID 12025M12S cu 3 pini - 15 lei.
5). 1 bucata ventilator Arctic - 15 lei.
6). 3 bucati Lian Li ARGB, 1300 RPM - 35 lei/bucata.
7). 1 bucata Be quiet! Pure Wings 2 - 20 lei.


D). O memorie RAM 4 GB DDR4 2400 mhz pentru laptop de la Samsung.
Motivul vanzarii: upgrade.

Pret: 50 lei.


E). Mouse de gaming Cooler Master Storm Xornet. Este un mouse super ok pentru persoane cu maini mai mici sau claw grip.
Pret: 30 lei.


Pot sa ofer celor interesati poze/filmari sau orice alte informatii despre orice ii intereseaza (mai putin filmarea cu placa de baza montata in pc, am stat cateva ore ieri sa o montez pe cea noua si sa fac wire management )
 

Offline Mihai Pavel

 

Offline Mihai Pavel

 

Offline Mihai Pavel

 

Offline Mihai Pavel

 

Offline Mihai Pavel

up, consola s-a dat. Pretul pentru Placa de baza Asrock B450m Steel Legend scade la 160 de lei, pretul ptr DDR4 de laptop scade la 40 de lei. Restul valabile.
 

Offline Mihai Pavel

up, s-a dat si placa de baza si ramul de laptop.

Valabile ventilatoare, dupa cum urmeaza:
1). 1 bucata Noctua NF-P12 PWM - 45 lei.
2). 1 bucata ID Cooling, model ID 12025M12S cu 3 pini - 15 lei.
3). 1 bucata ventilator Arctic - 15 lei.
4). 3 bucati Lian Li ARGB, 1300 RPM - 30 lei/bucata.
5). 1 bucata Be quiet! Pure Wings 2 - 15 lei.