Author Topic: Condica de reclamatii  (Read 51111 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline adi23

  • Feedback Score: (0)
  • Newbie
  • Banned!
  • Posts: 11
  • Location: Timisoara
  • Old TR: 25 (100%)
    • View Profile
Condica de reclamatii
« Reply #90 on: 03 January 2024, 15:34 »
@AlexU, rog o verificare:

adi23alex11 = conturi clonă?...

Thx.
Ti-am refuzat vreo oferta imbatabila sau ti-am atras atentia la vreun pret la ce vindeai de ti-ai facut cont special pt. asta? Bag-o manea da jali sa-ti treaca, esti patetic de amuzant. Verifica detectivu', oare cate conturi are ;)
 

Offline Asth

Condica de reclamatii
« Reply #91 on: 03 January 2024, 15:47 »
Dacă n-a ținut comicăreala absolută cu frate-tu cel fermecat, aici, atunci ce anume te face să crezi că situația va fi altfel acum?...








 
 

Offline MangoBambo

Condica de reclamatii
« Reply #92 on: 21 May 2024, 14:09 »
@BLIXIE Ai ceva de spus? Apropo, a trecut un an si inca nu mi-ai dat facturile / certificatele de garantie.
inca le cauti? nu ti-ai facut timp intr-un an de zile?
Poti sa le trimiti si acum, nu e prea tarziu, dar ce... iti pui tu capul cu oamenii dupa ce le-ai vandut piesele. ce interes mai ai...

https://forum.computergamers.ro/componente-pc-(procesoare-memorii-placi-de-baza)/placa-video-saphire-pure-7800-xt-noua/msg137264/#msg137264
https://forum.computergamers.ro/componente-pc-(procesoare-memorii-placi-de-baza)/kit-am5-r7-7800x3d-asus-prime-x670-sigilate/new/#new
 

Offline AlexU

Condica de reclamatii
« Reply #93 on: 21 May 2024, 18:44 »
@BLIXIE Esti te rog amabil sa il ajuti pe om sa trimita produsul in garantie? Sau ajuta-l sa primeasca un duplicat al garantiei.
Din discutia cu eMAG inteleg ca MangoBambo nu poate primi, fiindca cererea este initiata de pe un alt cont, diferit de al titularului (al tau). Mersi!
 

Offline BLIXIE

Condica de reclamatii
« Reply #94 on: 21 May 2024, 20:01 »
Alexu o sa il ajut pt ca ma rogi tu, daca era dupa mine nu il ajutam cu nimic...dar...o sa ii trimit factura, daca il duce capul o sa se duca si el direct la un service autorizat nu la depanero..dar e treaba lui....o sa ii trimit zilele astea factura pt memorii....
 

Offline MangoBambo

Condica de reclamatii
« Reply #95 on: 21 May 2024, 21:37 »
Dupa cum vezi, asta e atitudinea.

User vechi insa ajuta la garantie doar la insistentele adminului "o sa il ajut pt ca ma rogi tu" nu pentru ca am vandut unui om niste produse, i-am promis garantie si apoi am inceput cu vrajeli si minciuni, alexu, doar pt ca il rogi tu, multumesc frumos.
dupa cum spunea, fiind pe firma, nu pot face nimic. acum a schimbat textul, daca il duce capul sa se duca, sa faca, sa dreaga ca pe mine ma doare la basca.
ba chiar a sters propriile mesaje din topic-urile deschise de el :))))))))))))) asa a ajuns, sa stearga mesaje cand isi da seama ca se contrazice, ca vorbeste aiurea.

Pun inca o data mesajele de dinainte de vanzare. cele din ultimul thread le-a sters :))

Crezi ca mai stau in acea garantie dupa un an? dupa ce mi-am batut capul mai bine de o luna sa imi dau seama de unde e problema, dupa ce am dat banii pe alte placute ram?
dupa ce acele placute si-au pierdut 50% din valoare?

acum imi dai garantie la ele?

auzi, asta cu dusul capului, ce spuneai pe whatsapp, sa le duc la emag, depanero, ca mi le primeste in baza codului de bare, sunt in sistem.
acum zici "daca ma duce capul, le duc la service autorizat, nu la depanero" dupa ce conversatia acuta cu emag ti-a desmintit minciunile.\
ce vrei sa fac acum, sa pierd vremea si cu alte, va sa zica, service-uri autorizate, sa-ti desmint inca o data minciunile si vrajelile?

ba chiar este atat de tupeist si nesimtit incat si recunoaste ca nu m-a mai bagat in seama, tradus altfel "ti-am dat teapa ca mi s-a rupt", practic, se lauda cu garantie "full" la piese insa daca ai probleme cu acele componente esti nesimtit si nu te mai baga in seama.

Placa video Saphire pure 7800 xt noua
« Reply #5 on: 06 May 2024, 16:03 »
Like | Thank you
Garantie full time inseamna ca are factura  (certificatul de garantie cand e cazul) , 1900...bravo lui care o vinde asa, asta e 3000 in magazin deci nu o pot da in 1900, daca tu gasesti modelul asta de placa in 1900 atunci ti o dau si eu pe asta in 1900, cat despre tine nu ti am dat nici o teapa, doar ca ai fost nesimtit si nu te am mai bagat in seama, ti am zis ca daca ai probleme cu alea sa imi spui sa le duc la garantie....


KIT 1700
« Sent to: MangoBambo on: 13 November 2022, 22:34 »
« You have forwarded or responded to this message. »ReplyQuoteDelete
sal, dap dar e pe firma, deci nu prea poti face tu ceva cu garantia..doar eu....

KIT 1700
« Sent to: MangoBambo on: 13 November 2022, 22:42 »
« You have forwarded or responded to this message. »ReplyQuoteDelete
sunt user vechi pe forum..poti considera lejer ca ai garantie atata timp cat pastrezi numarul meu de tel....
Report To Admin



« Last Edit: 21 May 2024, 22:03 by MangoBambo »