Author Topic: Moderatori  (Read 12550 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline astateofmind

Moderatori
« on: 18 May 2018, 21:21 »
Ie necesari ...
ignore list: monier, taribobo,narayanhd,wolfenste
 

Offline AlexU

Re: Moderatori
« Reply #1 on: 19 May 2018, 01:07 »
Mergea scris asta chiar în topicul de sugestii, dar e în regulă și așa. Voi contacta actualii moderatori + cei de pe Telegram, fiindcă au făcut față până acum.  8)
 

Offline Outofmymind

Re: Moderatori
« Reply #2 on: 19 May 2018, 10:56 »
Si ca sa nu deschid alt topic, ar fi misto daca m-ar lasa forumul pe topic dupa fiecare postare si nu m-ar duce pe sectiune
Drop the Punisher on one end of Latveria, and the Hulk on the other, and see who gets to the middle first.
 

Offline AlexU

Re: Moderatori
« Reply #3 on: 19 May 2018, 14:19 »
Notat, voi rezolva.
 

Offline AlexU

Re: Moderatori
« Reply #4 on: 19 May 2018, 16:52 »
@Outofmymind: Rezolvat
 

Offline Gex

Re: Moderatori
« Reply #5 on: 19 May 2018, 17:32 »
Salut si bine ne-am regasit.
Daca doriti, pot sa ajut in continuare la moderare pe sectiunea de Hardware.
 

Offline AlexU

Re: Moderatori
« Reply #6 on: 19 May 2018, 17:34 »
Salutare!

Bine ne-am regasit, odata ce voi termina cu strictul necesar pentru Forum, voi lua legatura cu moderatorii de pe CG, administratorii grupului de Telegram si cei care au ajutat pe aici.
Multumesc pentru ajutor, revin cu detalii.
 

Colonelu

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
Re: Moderatori
« Reply #7 on: 20 May 2018, 10:55 »
Nu pot sa cred... l-ai facut moderator pe troll-ul de oldshooterman? Deja incep sa am idei despre calitatea forumului.
 

Offline viezure

  • Feedback Score: (0)
  • Old TR: 115 (100%)
  • Newbie
  • Posts: 9
  • How you doin', old boy?
    • View Profile
Re: Moderatori
« Reply #8 on: 20 May 2018, 11:05 »
Cel putin din activitatea de pe aria foto, oldshooterman nu e troll :)
 

Offline oldshooterman

Re: Moderatori
« Reply #9 on: 20 May 2018, 11:27 »
Eu ma consider ca facand parte din categoria de membrii entuziasti/sufletisti si vreau sa aduc o contributie pozitiva la dezvoltarea noului forum, dar nu vreau sa ma implic in aspecte legate de moderare a discutiilor, mai ales in contextul in care exista si vor exista tot timpul useri care nu inteleg dreptul la o opinie diferita de a lor.

Daca Benvolio e cel de pe CG, il propun pe el in locul meu (nu doar in locul meu ci ca propunere de principiu) pentru pozitia de moderator, pentru ca fost un bun moderator, si el e sufletist si are darul de a mentine un echilibru in discutii.

Eu n-am chef sa ma cert cu nimeni. Multumesc!
 

Offline Fallen

Re: Moderatori
« Reply #10 on: 20 May 2018, 11:35 »
Eu sunt pro oldshooterman, nu inteleg ce aveti cu el?
Mi s-a parut foarte ok pe cg.
O maşină cu volan pe dreapta ....
E ca o maşina cu volan pe stânga, dar pe dreapta.
 Gica Hagi
 

Offline Speedy

Re: Moderatori
« Reply #11 on: 20 May 2018, 11:56 »
Pot si eu sa raman moderator in sectiunea GSM&Telecomunicatii.
 

Offline AlexU

Re: Moderatori
« Reply #12 on: 20 May 2018, 13:10 »
Salutari domnilor!

Luati-ma usor, noaptea mi-am petrecut-o in fata ecranului si am apucat sa stau pe bara doar cateva ore.
@Colonelu: Colo? La 6  dimineata plecau mesaje private catre Moderatorii si Administratorii de pe forumul Computergames

Sper ca au ajuns mesajele unde trebuie, ca le-au vazut si sper sa ni se alature. Am asteptat pana dimineata inainte sa contactez echipa veche fiindca am vrut sa pun forumul actual cat mai bine la punct, inainte de venirea lor.

Asa cum am mai zis, tinand cont ca deja aveti o experienta in spate, ma astept sa fim o comunitate care deja stie ce trebuie sa faca.

oldshooterman a ajutat atunci cand altii stateau comozi cu gandul ca poate nu se inchide CG.
 

Offline Outofmymind

Re: Moderatori
« Reply #13 on: 20 May 2018, 17:12 »
Nu pot sa cred... l-ai facut moderator pe troll-ul de oldshooterman? Deja incep sa am idei despre calitatea forumului.

Da-i o sansa. S-ar putea sa te surprinda placut.
Drop the Punisher on one end of Latveria, and the Hulk on the other, and see who gets to the middle first.
 

Offline piratu2191

Re: Moderatori
« Reply #14 on: 20 May 2018, 17:30 »
Bravo AlexU pentru ce ai creat aici ! Succes la tot ce vrei sa faci.
Cat despre moderatori, am postat destul de rar incat sa-i cunosc indeajuns. Dar cel putin din cat l-am citit, osm pare foarte, foarte ok si impartial.