Author Topic: Moderatori  (Read 12546 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

alex khan

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
Re: Moderatori
« Reply #60 on: 23 May 2018, 00:12 »
Mi-am facut acest cont ca sa nu se apuce cineva sa faca gluma proasta pe seama mea.   
In primul rand, v-as ruga sa incetati sa-mi mai propagati imaginea negativa si aici. 
Nu intentionez sa devin moderator si nici sa activez deseori , cel putin pana cand forumul nu va deveni o comunitate mare.  Va pot ajuta cu sugestii in ce priveste structura forumului si organizarea ariilor.

Dar ca sa stiti, eu voi activa  de acum inainte pe Softpedia  ,  dar o sa mai revin din cand in cand sa vad ce scrieti pe aici.
Sper sa nu se mai repete greselile vechiului forum si sa aiba viata lunga. 


Alte forumuri  gen LEVEL care au murit nu prea le-a reusit tentativa de revenire la viata si nici nu si-au mai putut recapata forma de odinioara, dar cine stie?   



P.S. acum am dat si de un bug cu fond de text
« Last Edit: 23 May 2018, 00:19 by alex khan »
 

Offline Fallen

Re: Moderatori
« Reply #61 on: 23 May 2018, 07:06 »
AlexU i-ai adus moderatori pe Monstru de pe Lab 501 si Cristi de pe Club Audi ? Daca da nota 10 din partea mea , multumesc.

Esti nebun daca crezi ca Cristi este un bun moderator.  La fiecare comment pus pe clubaudi te trimite sa cauti prin forum. Nu ajuta cu nimic.
Cristi de pe clubaudi e cel mai groaznic moderator si sper ca Cristi de pe fostul forum CG este acelasi cu cel de aici, fiindca am facut o tranzactie cu el acu cativa ani si nu semana cu adminul de la club audi.
O maşină cu volan pe dreapta ....
E ca o maşina cu volan pe stânga, dar pe dreapta.
 Gica Hagi
 

Offline ionion

Re: Moderatori
« Reply #62 on: 23 May 2018, 07:53 »
Daca e scrisa o data rezolvarea problemei de ce sa mai intrebam de n ori aceeasi chestie.
 

Offline lowlife

  • Feedback Score: (0)
  • Old TR: 9 (100%)
  • Newbie
  • Posts: 48
    • View Profile
Re: Moderatori
« Reply #63 on: 23 May 2018, 08:14 »
E alt Cristi si e foarte bine ca nu incurajeaza postarea de content duplicat si intrebari redundante. Pt asta exista facebook.
 

Offline Fallen

Re: Moderatori
« Reply #64 on: 23 May 2018, 09:37 »
Voi stiti ce este un forum, nu?
Asta este. Se inregistreaza omu nou, nu se pricepe, nu stie sa caute, il ajuti cu link spre rezolvare sau nu mai zici nimic.
Mie mi se pare foarte autoritar si degeaba.
O maşină cu volan pe dreapta ....
E ca o maşina cu volan pe stânga, dar pe dreapta.
 Gica Hagi
 

Offline Nekrataal

Re: Moderatori
« Reply #65 on: 23 May 2018, 22:23 »
Salut si bine v-am gasit, ma bucur sa vad ca exista viata si dupa moarte.
AlexU, am fost mod 9 ani pe cg, daca consideri ca pot primi si aici as fi recunoscator, mersi.
« Last Edit: 23 May 2018, 22:35 by Nekrataal »
 

Offline Benvolio

Re: Moderatori
« Reply #66 on: 23 May 2018, 22:55 »
In primul rand, v-as ruga sa incetati sa-mi mai propagati imaginea negativa si aici. 
Nu intentionez sa devin moderator si nici sa activez deseori , cel putin pana cand forumul nu va deveni o comunitate mare.  [...]

Dar ca sa stiti, eu voi activa  de acum inainte pe Softpedia  ,  dar o sa mai revin din cand in cand sa vad ce scrieti pe aici.
Sper sa nu se mai repete greselile vechiului forum si sa aiba viata lunga. 

Vorba lui Eminescu, "Cat suntem inca pe pace / Eu iti spun bine-ai venit!"

Pentru ca asta e un forum nou si deci aici nu esti clona, uite ca ai o a doua sansa sa-ti indrepti greselile trecutului. Sa nu o irosesti! Imaginea negativa singur ti-ai construit-o si numai de tine depinde sa o schimbi, printr-un comportament mai matur si responsabil. Poate ca ar fi bine ca o vreme sa stai mai mult pe Softpedia - daca vei putea sa te abtii - sa lasi imaginea asta negativa sa se mai estompeze. Eu sper ca tu sa nu mai repeti greselile de pe vechiul forum si sa ai viata lunga.

----------

Sunt de acord cu ce zicea AxA intr-un topic acum sters: sa il tratam ca pe orice alt user, sa il pedepsim, cand e cazul, cum am pedepsi pe oricare altul pt aceeasi greseala. Si am rugamintea, catre ceilalti forumisti, sa nu il provoace si zgandareasca.
 

Offline lowlife

  • Feedback Score: (0)
  • Old TR: 9 (100%)
  • Newbie
  • Posts: 48
    • View Profile
Re: Moderatori
« Reply #67 on: 23 May 2018, 23:28 »
Ok, intrebare - cand un sandilau condamnat trece granita, ia cineva in seama cazierul sau?
 

Offline astateofmind

Moderatori
« Reply #68 on: 25 May 2018, 21:33 »
Dap. Posibil sa nu treci granita deloc cand ai cazier :D
ignore list: monier, taribobo,narayanhd,wolfenste
 

Offline Fallen

Moderatori
« Reply #69 on: 25 May 2018, 21:56 »
Eu am intrat in Bulgaria fara buletin.
Am iesit mai greu, dar pana mea, se poate :D
O maşină cu volan pe dreapta ....
E ca o maşina cu volan pe stânga, dar pe dreapta.
 Gica Hagi
 

Offline astateofmind

Moderatori
« Reply #70 on: 25 May 2018, 22:05 »
Ai nu prea e granita, cu bulgaria :D
ignore list: monier, taribobo,narayanhd,wolfenste
 

Offline Benvolio

Moderatori
« Reply #71 on: 26 May 2018, 12:25 »


Ok, intrebare - cand un sandilau condamnat trece granita, ia cineva in seama cazierul sau?

@lowlife: vezi cele 13 postari ale lui Alex Khan pe forumul nou - ti se pare ca are aer de "sandilau"? Omul chiar se straduieste sa-si indrepte imaginea.
 

Offline GRABBER

Moderatori
« Reply #72 on: 27 May 2018, 20:08 »
Unde postam pentru actualizarea TR-ului cu cel de pe fostul CGForum?
 

Offline AlexU

Moderatori
« Reply #73 on: 27 May 2018, 20:15 »
Aici : )
 

Offline AlexU

Moderatori
« Reply #74 on: 29 May 2018, 10:29 »
Avem moderatori, urmeaza si reguli pe masura. Sa vina userii! :D

Inchid acest subiect.