Author Topic: Produse la pret redus (Oferte online si retail)  (Read 191777 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Yukoto

  • Feedback Score: (0)
  • Newbie
  • Posts: 6
    • View Profile
Produse la preț redus (Oferte online și retail)
« Reply #60 on: 26 May 2018, 17:45 »
Am inteles..
Extra reducere PC Garage prin voucher: "F423HGS3"
 

Offline AlexU

Produse la preț redus (Oferte online și retail)
« Reply #61 on: 26 May 2018, 18:05 »
Pe partea de stocare in cloud merita folosit mega.co.nz (50GB). N-am simtit nevoia de ceva timp sa mai intru pe Dropbox sau Box.
 

Offline Adi

Produse la preț redus (Oferte online și retail)
« Reply #62 on: 26 May 2018, 19:07 »
Partea proasta este cand vrei sa descarci de la altul din cont și după 5gb îți cere bani sau aștepți 1-2 zile.
 


Offline AlexU

 

Offline AlexU

Produse la preț redus (Oferte online și retail)
« Reply #65 on: 28 May 2018, 14:11 »
Xiaomi Wiha 24 in 1 Precision Screwdriver Kit - GRAY 24.99$ - 9$ cupon GBest026, iese la 15.99$.
 


Offline AlexU

 

Offline AlexU

 

Offline codpin

Produse la preț redus (Oferte online și retail)
« Reply #69 on: 29 May 2018, 16:34 »
Eu am prins un S9+ reconditionat la 480euro. Cand ajunge anunt si aici in ce stare e. Cu 12 luni garantie si 30 de zile drept de retur pretul e imbatabil pt un flagship lansat acum 2 luni.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Am primit telefonul de la Orange, venit prin Cargus, punga de la curier un pic atinsa.

Telefonul a venit intr-o cutie normala (nu cea originala) peste care mai era pusa un fel de coperta de la orange cu "telefon reconditionat". Cutia continea telefonul, incarcator si doua adaptoare (usb c to mini usb si usb c to normal usb).

Telefonul e tipla, cu folie pe el. Nici o zgarietura nimic. Nu inteleg de ce a fost dat inapoi si apoi vandut asa ieftin (480 euro). Pe partea de soft se misca impecabil. O sa testez si bateria sa vad cum tine.

Per total sunt super multumit. Am luat un flagship la juma de pret.

Stiu ca e offtopic dar daca se tot pun oferte de la orange pe topic am zis ca poate ajuta pe cineva sa stie ce am primit ca si reconditionat.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

 

Offline AlexU

Produse la pret redus (Oferte online si retail)
« Reply #70 on: 29 May 2018, 17:25 »
Sa il stapanesti sanatos!

Nu iti face griji, momentan nu cred ca se supara nimeni. Pentru viitor, ca sa nu-i deranjam pe cei care doresc sa vada doar oferte prezentante in acest topic si au activat si notificarile, am creat un topic pentru Discutii legate de achizitii.
 


Offline duke_zz

Produse la preț redus (Oferte online și retail)
« Reply #72 on: 30 May 2018, 13:15 »

multumesc pt review!


Acum stau si eu geana pe site, in speranta ca mai prind un apple. Momentan toate sunt out of stock.

Eu am prins un S9+ reconditionat la 480euro. Cand ajunge anunt si aici in ce stare e. Cu 12 luni garantie si 30 de zile drept de retur pretul e imbatabil pt un flagship lansat acum 2 luni.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Am primit telefonul de la Orange, venit prin Cargus, punga de la curier un pic atinsa.

Telefonul a venit intr-o cutie normala (nu cea originala) peste care mai era pusa un fel de coperta de la orange cu "telefon reconditionat". Cutia continea telefonul, incarcator si doua adaptoare (usb c to mini usb si usb c to normal usb).

Telefonul e tipla, cu folie pe el. Nici o zgarietura nimic. Nu inteleg de ce a fost dat inapoi si apoi vandut asa ieftin (480 euro). Pe partea de soft se misca impecabil. O sa testez si bateria sa vad cum tine.

Per total sunt super multumit. Am luat un flagship la juma de pret.

Stiu ca e offtopic dar daca se tot pun oferte de la orange pe topic am zis ca poate ajuta pe cineva sa stie ce am primit ca si reconditionat.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 

Offline AlexU

Produse la pret redus (Oferte online si retail)
« Reply #73 on: 30 May 2018, 13:35 »
Am rugamintea ca aici sa punem doar ofertele, iar discutiile sa le purtam aici - Discutii legate de ofertele tip pret redus | Usor offtopic
 

Offline Yukoto

  • Feedback Score: (0)
  • Newbie
  • Posts: 6
    • View Profile
Produse la pret redus (Oferte online si retail)
« Reply #74 on: 30 May 2018, 22:58 »
Vreun multifunctional la oferta? Exclus HP (3 experiente neplacute, una dupa alta)
Extra reducere PC Garage prin voucher: "F423HGS3"