Author Topic: CONSPIRATII #2  (Read 45435 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Drt

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
CONSPIRATII#2
« Reply #135 on: 09 August 2021, 18:40 »
Mi-e imposibil să cred că medicamentul israelian chiar va avea succes, întrucât ar însemna o lovitură cruntă pentru toate țările care-s în hora vaccinurilor!...
 

Offline axxel4you

CONSPIRATII#2
« Reply #136 on: 09 August 2021, 19:24 »
E destul de simplu, ca sa ajungi la medicament trebuie sa ai toate cele 3 dozele de vaccin la zi, altfel mori de covid in spital ca nu-ti administreaza nimeni medicamentul care te-ar salva si fara vaccin.
   In momentul cand toate tratamentele ieftine erau cenzurate si s-a preferat ca oameni sa moara de covid decat sa se trateze cu orice iti dai seama cat de indoctrinati si pusi la punct sunt marea majoritate a doctorilor de institutiile statului care sunt controlate de big pharma.
 
Ryzen 7 1700 3.8Ghz, 16Gb(4x4Gb) DDR4 3000Mhz Corsair Vengence LPX, Radeon PRO DUO HBM, Silverstone Raven 2, Corsair TX850 V2, Scythe Ashura Shadow,
 

Drt

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
CONSPIRATII#2
« Reply #137 on: 09 August 2021, 19:49 »
Dacă s-ar întâmpla așa ceva:
 
ca sa ajungi la medicament trebuie sa ai toate cele 3 dozele de vaccin la zi 

atunci în viitorul apropiat n-o să fie absolut nicio afacere medicamentul respectiv, întrucât dintre vaccinații cu 2 doze foarte mulți n-o să facă prea curând și pe cea de-a treia!...
 

Offline axxel4you

CONSPIRATII#2
« Reply #138 on: 11 August 2021, 12:36 »
Odata ce intri in hora trebuie sa joci, nu ai cum sa fii antivaxer cu vaccinurile la zi,
 
  Cam scary ce se intampla in Africa de Sud, totul din cauza pandemiei si a pierderi locurilor de munca, nici inainte nu era foarte safe la ei dar parca nu la nivelul asta .
         
Ryzen 7 1700 3.8Ghz, 16Gb(4x4Gb) DDR4 3000Mhz Corsair Vengence LPX, Radeon PRO DUO HBM, Silverstone Raven 2, Corsair TX850 V2, Scythe Ashura Shadow,
 

Offline axxel4you

CONSPIRATII#2
« Reply #139 on: 12 August 2021, 13:35 »
 
Conspiratie

INCREDIBIL !!!
Dacă este adevărat ceea susține individul ăsta, înseamnă că vom trăim o mare DRAMĂ!
Să sperăm că nu vom ajunge acolo ...

Cât timp credeți că o să trăiască vaccinații?
 De Steven Fishman
Am adresat această întrebare unui prieten de-al meu, Dr. Mylo Canderian. [născut Milos Iskanderianos, Corfu, Grecia, 1938], care a dezvoltat brevetul pentru oxidul de grafen pentru utilizare ca armă hematologică în 2015.
Pentru deplină transparență, trebuie să știți că Dr. Canderian este ceea ce aș numi un „globalist genocidar”, care urmează preceptul zece din "pietrele de orientare din Georgia", despre care se discută foarte rar, afirmând „Nu fi un cancer pe pământ; lasă loc pentru natură”.
Dr. Canderian contribuie medical la Organizația Mondială a Sănătății și sprijină, de asemenea pe Klaus Schwab și „Great Reset”, cât și introducerea monedei digitale mondiale, care este un obiectiv secundar al OMS pentru 2022.
Dr. Canderian este de părere că 95% din populația lumii sunt „mâncători inutili” care trebuie să fie eutanasiați cât mai repede posibil. „Uită-te la centrul orașului Chicago, Baltimore sau Los Angeles”, a spus el, „și vei vedea clar de ce nu trebuie să fie lăsați inutilii să mănânce ca niște câini turbați”.
El și-a exprimat disprețul față de „Educatorii infecțioși” care promovează teoria critică a rasei și este încrezător că „vaccinul” va pune capăt „Cancerului uman de pe pământ”.
Dr. Canderian este un susținător înflăcărat al datoriei și obligației francmasoneriei de a scăpa lumea de „ciuma umanității”.
Cu toate acestea, la nivel personal, el și cu mine împărtășim pasiunea pentru același fel de mâncare exotică servită la L'emince de Veau din Geneva: Supa cremă de colibri, urmată de Elk Tongue.
Amândoi suntem fani ai bucătarului Gaston Sere de Rivieres, care este un geniu culinar.
 Așadar, l-am întrebat pe Mylo: „Cum pot„ vaccinații ”să știe cu certitudine cât mai au de trăit odată ce au fost injectați?”
Mi-a prezentat informațiile, numite „Formula de sfârșit de ciclu” și a explicat cât de ușor este de calculat.
 „Puterea simplității”, a spus el. „Există un ciclu maxim de zece ani de la injectare până la sfârșitul ciclului”, [sau moarte], a explicat el. „Și este extrem de ușor de determinat/calculat”.El a spus că orice hematolog poate vedea în câteva secunde la microscop și chiar mai ușor la microscopul electronic. „Procentul de sânge afectat [sau contaminat] de sau cu oxid de grafen este conform cu reciprocitatea calculului de sfârșit de ciclu”, a dezvăluit el.
 Cu alte cuvinte, un „inoculat” [așa cum numește pe oricine care a primit injecția experimentală Eugenică de Depopulare [Letal Injection Bioweapon] având 20% deteriorare a oxidului de grafen în sângele său, cu excepția oricăror alte criterii de intrare, va mai trăi timp de 8 ani.
Cineva cu 70% deteriorare a oxidului de grafen nu va trăi mai mult de 3 ani.
Dr. Jane Ruby a fost recent intervievată de Stew Peters pe podcastul său și a arătat exemple de cum arată sângele deteriorat atunci când este expus la oxidul de grafen.
Oxidul de grafen, pentru cei care nu sunt conștienți, este componenta proteinelor și prionilor spike ARN Messenger, care este în război cu inima, plămânii, creierul și sângele pentru oxigen.Oxidul de grafen este un burete de oxigen care privează organismul de oxigenul necesar și provoacă numeroase complicații, inclusiv, dar fără a se limita la șoc anafilactic, coagulare toxică a sângelui, paralizie pulmonară fatală, cancer mitocondrial și cancer endotelial. "
Punctul de vedere al Dr. Mylo Canderian este la fel ca la Klaus Schwab, Bill Gates sau CEO-ul Big Pharma: LASĂ-I SĂ MOARĂ!
L-am întrebat pe Mylo ce efect au a doua și a treia injecție și cum schimbă acest lucru tabelul Sfârșitului ciclului.
Mylo a răspuns: „Totul este măsurabil prin teste hematologice. Cu cât imbecilii se înțeapă mai des, cu atât sângele lor va arăta mai rău la microscop și cu atât mai repede se vor transforma în îngrășământ”.
În cele din urmă, l-am întrebat cum complotul pentru a ucide atât de multe miliarde de oameni ar putea fi păstrat atât de secret de un astfel de grup de elite.
Răspunsul său a fost: „Nu știi prea multe despre masonerie, nu-i așa, Steve?”
Ryzen 7 1700 3.8Ghz, 16Gb(4x4Gb) DDR4 3000Mhz Corsair Vengence LPX, Radeon PRO DUO HBM, Silverstone Raven 2, Corsair TX850 V2, Scythe Ashura Shadow,
 

Offline oldshooterman

CONSPIRATII#2
« Reply #140 on: 12 August 2021, 14:22 »
Doar ca "povestea" are un punct slab esential. Se refera doar la vaccinurile cu mesager informatic (mRNA), iar populatia planetei e vaccinata si cu multe alte vaccinuri care au o cu totul alta compozitie. ;D
 

Offline mobydick

CONSPIRATII#2
« Reply #141 on: 12 August 2021, 19:50 »
   

Macar aia vaccinatii vor trai copios  in urmatorii  3-8 ani.

Aia nevaccinati vor trai prost, ba vor risca sa se imbolnaveasca si sa moara in chinuri, si chiar daca vor supravietui, vor avea niste vieti de cacat pentru ca vor avea interdictii peste interdictii, vor trai in saracie si in singuratate, izolati  si marginalizati de societate. 

Cand o sa intelegeti ca dupa 2030-2040 nu mai ai ce viata sa duci ca om de rand?   Ca doar elitele si urmasii lor  care vor pleca in spatiu sau se vor adaposti in buncare, orase subterane/subacvatice sau in cetati izolate si aparate de roboti vor mai trai decent? 
Daca nu te omoara covidul  si nici vaccinul, sigur o sa te omoare  schimbarile climatice si razboaiele pentru resurse   dupa 2030-2040.  Oamenii care  se vor naste si vor  trai atunci vor avea  niste vieti de  cosmar.  Vremurile pe care le-am trait noi  in ultimii zeci de ani nu se vor mai intoarce.   



 

Offline axxel4you

CONSPIRATII#2
« Reply #142 on: 12 August 2021, 20:09 »
   

Macar aia vaccinatii vor trai copios  in urmatorii  3-8 ani.

Aia nevaccinati vor trai prost, ba vor risca sa se imbolnaveasca si sa moara in chinuri, si chiar daca vor supravietui, vor avea niste vieti de cacat pentru ca vor avea interdictii peste interdictii, vor trai in saracie si in singuratate, izolati  si marginalizati de societate. 

Cand o sa intelegeti ca dupa 2030-2040 nu mai ai ce viata sa duci ca om de rand?   Ca doar elitele si urmasii lor  care vor pleca in spatiu sau se vor adaposti in buncare, orase subterane/subacvatice sau in cetati izolate si aparate de roboti vor mai trai decent? 
Daca nu te omoara covidul  si nici vaccinul, sigur o sa te omoare  schimbarile climatice si razboaiele pentru resurse   dupa 2030-2040.  Oamenii care  se vor naste si vor  trai atunci vor avea  niste vieti de  cosmar.  Vremurile pe care le-am trait noi  in ultimii zeci de ani nu se vor mai intoarce.   

Imi pare rau sa vad ca ai o parere asa proasta despre tot, mie unu mi-e greu sa accept ca s-ar putea sa mor undeva peste 100 ani ce sa mai vorbim de 8 ani daca m-as fi vaccinat.
  Nu stiu cum pot uni sa traiasca mai copios daca stiu ca vor mai traii maxim 8 ani, adica vine statul le da bani sa traiasca ca niste superstaruri sau cum vine treaba asta ? Se mai duc la munca ? Mai au nevoie de mancare si casa in aia 8 ani. Nu prea inteleg sistemul la care te referi ca vor trai mai copios ca sunt vaccinati .
    Vezi ca in multe tari certificatul verde de vaccinare e cam fix pix si ajungi sa faci test ca prostimea care nu s-a vaccinat.
       Urmareste ce se intampla in Israel si ia in calcul ca suntem in urma lor cam cu o luna jumatate, la sfarsitul lui septembrie ajunge din nou si la noi Covid cu tot tamtamul.

 
Ryzen 7 1700 3.8Ghz, 16Gb(4x4Gb) DDR4 3000Mhz Corsair Vengence LPX, Radeon PRO DUO HBM, Silverstone Raven 2, Corsair TX850 V2, Scythe Ashura Shadow,
 

Offline mobydick

CONSPIRATII#2
« Reply #143 on: 12 August 2021, 23:56 »
   

Macar aia vaccinatii vor trai copios  in urmatorii  3-8 ani.

Aia nevaccinati vor trai prost, ba vor risca sa se imbolnaveasca si sa moara in chinuri, si chiar daca vor supravietui, vor avea niste vieti de cacat pentru ca vor avea interdictii peste interdictii, vor trai in saracie si in singuratate, izolati  si marginalizati de societate. 

Cand o sa intelegeti ca dupa 2030-2040 nu mai ai ce viata sa duci ca om de rand?   Ca doar elitele si urmasii lor  care vor pleca in spatiu sau se vor adaposti in buncare, orase subterane/subacvatice sau in cetati izolate si aparate de roboti vor mai trai decent? 
Daca nu te omoara covidul  si nici vaccinul, sigur o sa te omoare  schimbarile climatice si razboaiele pentru resurse   dupa 2030-2040.  Oamenii care  se vor naste si vor  trai atunci vor avea  niste vieti de  cosmar.  Vremurile pe care le-am trait noi  in ultimii zeci de ani nu se vor mai intoarce.   

Imi pare rau sa vad ca ai o parere asa proasta despre tot, mie unu mi-e greu sa accept ca s-ar putea sa mor undeva peste 100 ani ce sa mai vorbim de 8 ani daca m-as fi vaccinat.
  Nu stiu cum pot uni sa traiasca mai copios daca stiu ca vor mai traii maxim 8 ani, adica vine statul le da bani sa traiasca ca niste superstaruri sau cum vine treaba asta ? Se mai duc la munca ? Mai au nevoie de mancare si casa in aia 8 ani. Nu prea inteleg sistemul la care te referi ca vor trai mai copios ca sunt vaccinati .
    Vezi ca in multe tari certificatul verde de vaccinare e cam fix pix si ajungi sa faci test ca prostimea care nu s-a vaccinat.
       Urmareste ce se intampla in Israel si ia in calcul ca suntem in urma lor cam cu o luna jumatate, la sfarsitul lui septembrie ajunge din nou si la noi Covid cu tot tamtamul.

 


Te priveste daca nu vrei sa ma crezi  ca ce urmeaza in secolul asta va fi un cosmar si cele mai bune vremuri pentru omenire  (care au fost in anii 1950-2020) s-au terminat.

Nu o sa-ti doresti sa traiesti vremurile de pe urma ale civilizatiei moderne cand vor fi dezastre climatice periodic,  se vor duce razboaie civile  pentru resurse si in ultimele orase populate, urmand apoi o dictatura globala.
Viitorul nu va fi deloc ca-n Star Trek,  nici macar ca-n Blade Runner, cel mult un viitor din ala semi-cyberpunk din ala sumbru pentru populatia care va fi dispusa sa se microcipeze pentru a cumpara hrana, combustibil si apa, si toate astea rationalizate. 
Pentru cei care nu vor vrea sa se microcipeze vor sta in afara oraselor si vor trai ca-n Mad Max unde se vor  ucide  pentru hrana,  apa si combustibil.
 
Asa vor arata anii 2040-2240, pana cand in cele din urma, dupa 2 secole de anarhie, razboaie pentru resurse, atacuri nucleare tactice , dictatura globala,dezastre climatice,  aerul si apele planetei vor  deveni toxice datorita poluarii, radiatiilor, deseurilor si  defrisarii ultimelor paduri, si viata de la suprafata terestra va disparea pentru vreo 5-10 milioane de ani pana isi va reveni ecosistemul.
Plus ca pentru 100 milioane de ani nu o sa mai fie petrol, gaze naturale si carbune, fiind epuizate, deci nicio sansa sa mai rasara vreo civilizatie pe suprafata planetei  in urmatoarea era  geologica care se va numi Necrocen.


Vor scapa poate vreo cateva sute de mii de oameni care se vor adaposti in buncare  si orase subteranem, iar altii vor pleca prin spatiu (asta daca printr-un miracol vor inventa tehnologii mai bune pentru zboruri spatiale indelungate) si vor rezulta asa doua rase umane exact ca-n "Time Machine"  si "Cloud Atlas"  - vor fi demonii subterani din iad si  ingerii din ceruri. 
Cum Luna si Marte sunt mai ostile si decat Terra in plina iarna nucleara, normal ca nu vor fi colonizate niciodata, de aceea cativa miliardari vor face tot ce vor putea sa inventeze hipersleep pod-ul pentru hibernare , transferul constiintei in computere si roboti sau nave mai rapide cu gravitatie artificiala in care sa-si construiasca habitate spatiale cu ecosisteme, lumina, apa si oxigen artificiale pentru a se deplasa spre alte sisteme solare aflate la 30-40 ani lumina, in calatorii ce vor dura sute de mii de ani. 
Aia ramasi pe Pamant, care vor locui in buncare si orase subterane, fie in arcuri subacvatice, vor avea lumina artificiala si vor supravietui datorita legumelor cultivate in sere, dar pe termen lung o vor lua razna si vor involua in niste "monstri".

« Last Edit: 13 August 2021, 00:04 by mobydick »
 

Drt

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
CONSPIRATII#2
« Reply #144 on: 13 August 2021, 00:08 »
Mi se pare mie sau tu chiar ești obsedat de așa ceva?:
dezastre climatice periodic
Dacă da, atunci îmi poți indica anul în care a avut loc ultimul dezastru climatic?...
 

Offline axxel4you

CONSPIRATII#2
« Reply #145 on: 13 August 2021, 08:08 »
Eu am impresia ca lui ii este frica sa traiasca si spera sa gaseasca mai multi care ii impartasesc aceasta frica.
Ryzen 7 1700 3.8Ghz, 16Gb(4x4Gb) DDR4 3000Mhz Corsair Vengence LPX, Radeon PRO DUO HBM, Silverstone Raven 2, Corsair TX850 V2, Scythe Ashura Shadow,
 

Drt

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
CONSPIRATII#2
« Reply #146 on: 13 August 2021, 09:46 »
Nu-i exclus să i se tragă de la consumul exagerat de jocuri și filme din categoria "doomsday", persoanele prăpăstioase fiind și unele excesiv de sedentare!...
 

Offline mache

CONSPIRATII#2
« Reply #147 on: 13 August 2021, 10:32 »
Quote from: Drt
Dacă da, atunci îmi poți indica anul în care a avut loc ultimul dezastru climatic?...
Tie ti se par "parfum" furtunile si incendiile din ultimul an si jumatate? Sau trebuie sa fie ceva la nivel planetar ca sa fie numit dezastru?

In alte stiri, cica se mai inventeaza cate un "reputat" biologist
 

Offline axxel4you

CONSPIRATII#2
« Reply #148 on: 13 August 2021, 12:08 »
Cam sunt parfum daca luam in calcul 1 an, 2 sau 3 fara lumina de la soare.
       https://www.sciencemag.org/news/2018/11/why-536-was-worst-year-be-alive
Ryzen 7 1700 3.8Ghz, 16Gb(4x4Gb) DDR4 3000Mhz Corsair Vengence LPX, Radeon PRO DUO HBM, Silverstone Raven 2, Corsair TX850 V2, Scythe Ashura Shadow,
 

Drt

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
CONSPIRATII#2
« Reply #149 on: 13 August 2021, 16:52 »
Tie ti se par "parfum" furtunile si incendiile din ultimul an si jumatate?
Tu chiar ești convins că-n istoria omenirii n-au mai existat furtuni și incendii devastatoare, cu mult peste cele la care-și dau ochii peste cap purii de azi?...