Author Topic: Virusi, gripe, info & stuff  (Read 177348 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Asth

Virusi, gripe, info & stuff
« Reply #2235 on: 08 May 2024, 07:53 »
A observat cineva că foarte mulți dintre cei care s-au injectat tot rumegă la nesfârșit aceleași clișee imbecile comune, specifice celor cu IQ<=10?...
 


Offline taxon

Virusi, gripe, info & stuff
« Reply #2237 on: 20 May 2024, 15:48 »
Fauci la brutarie?
https://nypost.com/2024/05/17/us-news/elon-musk-demands-charges-against-anthony-fauci-after-nih-comes-clean-on-funding-gain-of-function-research/
Dar cei care ne-au ingradit libertatea in pandemie, ilegal, nimic-nimic?

Post Merge: 21 May 2024, 11:00
Purtai masca ca sa blochezi particulele de saliva care transportau covid-ul, nu covid-ul in sine care poate trece fara probleme prin masca.

Ori ai memoria scurta, ori esti rau intentionat.
« Last Edit: 21 May 2024, 11:00 by taxon »
Art. 30 – Libertatea de exprimare
(2) Cenzura de orice fel este interzisa.
 

Offline astateofmind

Virusi, gripe, info & stuff
« Reply #2238 on: 21 May 2024, 16:41 »
Nu m-am vaccinat contra COVID și încă sunt viu. Asta așa, ca idee, ca tot văd de ăștia vaccinați cu aceeași “logică”.
ignore list: monier, taribobo,narayanhd,wolfenste
 

Offline taxon

Virusi, gripe, info & stuff
« Reply #2239 on: 27 May 2024, 13:21 »
Art. 30 – Libertatea de exprimare
(2) Cenzura de orice fel este interzisa.
 

Offline Asth

Virusi, gripe, info & stuff
« Reply #2240 on: Today at 09:39 »
După ce aproape toată planeta a fost prostită cu vaccinurile, prin intermediul afacerii de sute de miliarde de $:

'Pur și simplu' – Dr. Anthony Fauci recunoaște că a inventat reguli în pandemie fără să se bazeze pe studii



Quote
„Știi, nu-mi amintesc. Pur și simplu a apărut”, a spus el, conform stenogramelor comisiei, când a fost întrebat despre cum a apărut regula de distanțare socială. El a adăugat că „nu cunoștea studii” care susțin distanțarea socială, admițând că astfel de studii „ar fi foarte greu” de făcut.

Pe lângă faptul că nu și-a amintit nicio dovadă care să susțină distanțarea socială, Fauci a mai spus consilierului comitetului că nu își amintește să fi citit nimic care să susțină faptul că masca pusă pe fața copiilor ar putea să prevină răspândirea Sars-Cov-2. „Îți amintești că ai revizuit studii sau date care susțin mascarea pentru copii?”, a fost întrebat el. „S-ar putea”, a răspuns el înainte de a adăuga „dar nu-mi amintesc în mod special că am făcut-o”.


 

Offline taxon

Virusi, gripe, info & stuff
« Reply #2241 on: Today at 10:21 »
"Did the COVID vaccine stop transmission of the virus?"
"That is a complicated issue..."
Art. 30 – Libertatea de exprimare
(2) Cenzura de orice fel este interzisa.
 

Offline Asth

Virusi, gripe, info & stuff
« Reply #2242 on: Today at 10:33 »
Nu-i chiar atât de complicată problema, deja știa lumea că vaccinul antiCOVID19 conținea normalitate: