Author Topic: [Servicii] Ajutor telefon Nokia 2730 classic  (Read 240 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline SoniQ

  • Feedback Score: (36)
  • Old TR: 57 (100%)
  • Hero Member
  • Posts: 1.546
  • Location: Bucuresti Sector 2, pe langa Piata OBOR.
  • Liked | Thanked: 39 times
  • AntipatiQ
    • View Profile
    • Localhost
Ajutor telefon Nokia 2730 classic
« on: 04 January 2024, 23:06 »
Salutare si La Multi Ani,

Am nevoie de ajutor cu telefonul din subiect, care este blocat in reteaua Vodafone.
Am nevoie sa-l folosesc in reteaua Digi, pentru ca, teoretic, l-am cumparat ca deblocat si nu am avut cu ce sa verific atunci, prin urmare, practic, este blocat...

Nu dau 100+ lei pe deblocare pe site-uri dubioase si fara garantie ca merge, dar inteleg ca nu este nici gratis, prin urmare, daca aveti o sugestie, un sfat, un service unde as putea sa merg prin Sectorul 2 Bucuresti, la un pret care sa nu fie tot cat valoarea lui, ca n-am facut nici o afacere, rog lasati aici un mesaj sau in privat, multumesc.

Am incercat pe cateva site-uri de la noi si mi s-a spus ca nu se ocupa de telefoane mai vechi de 5 ani, dar poate este cineva care se ocupa si de antichitati.
Orice ajutor este apreciat.
Nu datz' banii pe prostii
Luatz' calculatoare la copii!
 

Offline mike_ppc

  • Feedback Score: (0)
  • Old TR: 4 (100%)
  • Newbie
  • Posts: 17
    • View Profile
Ajutor telefon Nokia 2730 classic
« Reply #1 on: 05 January 2024, 12:03 »
 

Offline SoniQ

  • Feedback Score: (36)
  • Old TR: 57 (100%)
  • Hero Member
  • Posts: 1.546
  • Location: Bucuresti Sector 2, pe langa Piata OBOR.
  • Liked | Thanked: 39 times
  • AntipatiQ
    • View Profile
    • Localhost
Ajutor telefon Nokia 2730 classic
« Reply #2 on: 05 January 2024, 12:10 »
Multumesc, aduce ceva clarificari topicul, nu cele la care ma asteptam, dar asta este.
Mai astept o perioada, investighez ce si cum si daca nu reusesc nimic pe partea asta, o sa incerc sa il vand si sa fie folosit de cineva in reteaua in care este blocat.
Nu datz' banii pe prostii
Luatz' calculatoare la copii!
 

Offline SoniQ

  • Feedback Score: (36)
  • Old TR: 57 (100%)
  • Hero Member
  • Posts: 1.546
  • Location: Bucuresti Sector 2, pe langa Piata OBOR.
  • Liked | Thanked: 39 times
  • AntipatiQ
    • View Profile
    • Localhost
Ajutor telefon Nokia 2730 classic
« Reply #3 on: 07 January 2024, 13:01 »
Salutare si La Multi Ani,

Am nevoie de ajutor cu telefonul din subiect, care este blocat in reteaua Vodafone.
Am nevoie sa-l folosesc in reteaua Digi, pentru ca, teoretic, l-am cumparat ca deblocat si nu am avut cu ce sa verific atunci, prin urmare, practic, este blocat...

Nu dau 100+ lei pe deblocare pe site-uri dubioase si fara garantie ca merge, dar inteleg ca nu este nici gratis, prin urmare, daca aveti o sugestie, un sfat, un service unde as putea sa merg prin Sectorul 2 Bucuresti, la un pret care sa nu fie tot cat valoarea lui, ca n-am facut nici o afacere, rog lasati aici un mesaj sau in privat, multumesc.

Am incercat pe cateva site-uri de la noi si mi s-a spus ca nu se ocupa de telefoane mai vechi de 5 ani, dar poate este cineva care se ocupa si de antichitati.
Orice ajutor este apreciat.
Nu datz' banii pe prostii
Luatz' calculatoare la copii!