Author Topic: [Cumpar] COD MW2  (Read 662 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline alexandruww2

COD MW2
« on: 16 January 2023, 04:16 »
Salut, cumpar cod de activate cod mw2 .

P.S Daca e de la placa video e card dinacela razuibil, e cineva dispus sa trimita si cardul in sine?

 

Offline alexandruww2

COD MW2
« Reply #1 on: 06 February 2023, 03:24 »
Nimeni nu trimite primul, nimeni nu e dispus la nimic, banu inainte, obisnuinta proasta : ).

O sa-l cumpar original luna care vina, se poate inchide topicu bafta la "vanzare".
 

Offline Archenuh

  • Feedback Score: (3)
  • Old TR: 65 (100%)
  • Jr. Member
  • Posts: 81
    • View Profile
COD MW2
« Reply #2 on: 06 February 2023, 08:57 »
Offtopic:

*checks profile*  - Date Registered:16 January 2023, 04:11

Cand altii sunt aici de ani de zile si au si Feedback Score, trebuie sa fii destul de credul sa trimiti primul unui user inregistrat acum sub o luna cu 0 feedback score. Toti cei de aici au trecut prin exact ce treci si tu. Toti am fost la inceput si toti am dat "banu inainte" in contextul in care eram noi veniti si nu aveam credibilitate. Daca iei de aici sau "original" e fix decizia ta, dar nu te frustra mintindu-te ca e anormal ce se intampla pe forum in loc sa intelegi care e logica din spatele sistemului.
 

Offline Goofyno

COD MW2
« Reply #3 on: 06 February 2023, 22:13 »
Asa viseaza el ca o sa ii dea cineva un cod de 70E primul. Prietene, du-te si canta la alta masa. Ori iti faci reputatie, ori cumpara original.
 

Offline alexandruww2

COD MW2
« Reply #4 on: 11 February 2023, 19:45 »
Am avut cont pe comp games, dar vad ca a disparut, am avut cont unde am vandut si am trimis primul placi video de 1500 de lei ca sa am "reputatie"...vad ca acel cont sa sters la fel cu tot fostul computer games forum.

Mi-am cumparat original si i-am dat refund, cat timp exista posibilitatea sa i-au mai ieftin, dar cred ca o sa-l recumpar original.
 

Offline Archenuh

  • Feedback Score: (3)
  • Old TR: 65 (100%)
  • Jr. Member
  • Posts: 81
    • View Profile