Author Topic: [Vand] mousi gaming Xtrfy, Vaxee  (Read 149 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline KORN]

mousi gaming Xtrfy, Vaxee
« on: 03 March 2023, 20:30 »
1. Mouse gaming XTRFY M8 Wireless BLACK - 300 lei
in am de cand s-a lansat, utilizat cca 2 luni

2. Mouse wireless Xtrfy M4 black RGB - 170 lei
cutie, skatez, surubelnita, il am din septembrie 2022

3. mouse gaming Vaxee ZYGEN NP-01 White (Full Matte) - 150 lei
mouse utilizat o luna, se afla in stare impecabila, se preda impreuna cu cutia in care a venit.


Toate produsele provin din "colectia" personala. Am fost singurul utilizator al produselor, nu au fost facute posta sau sa fi fost achizitionate sh.
Produsele au mici semne de uzura, exceptand unde am specificat ca sunt sigilate. Cele utilizate au fost "rulate" de la caz la caz, intre o luna si maximum 6 luni.
Produsele nu vin cu garantie.

Preturile sunt fixe. Nu sunt interesat de schimburi.

Predare personala in zona Grigorescu. In provincie expediez doar cu plata transportului in avans pe ING sau Revolut.
 

Offline KORN]

mousi gaming Xtrfy, Vaxee
« Reply #1 on: 06 March 2023, 13:46 »
1. Mouse gaming XTRFY M8 Wireless BLACK - 300 lei
in am de cand s-a lansat, utilizat cca 2 luni


2. Mouse wireless Xtrfy M4 black RGB - 170 lei
cutie, skatez, surubelnita, il am din septembrie 2022

3. mouse gaming Vaxee ZYGEN NP-01 White (Full Matte) - 150 lei
mouse utilizat o luna, se afla in stare impecabila, se preda impreuna cu cutia in care a venit.



Toate produsele provin din "colectia" personala. Am fost singurul utilizator al produselor, nu au fost facute posta sau sa fi fost achizitionate sh.
Produsele au mici semne de uzura, exceptand unde am specificat ca sunt sigilate. Cele utilizate au fost "rulate" de la caz la caz, intre o luna si maximum 6 luni.
Produsele nu vin cu garantie.

Preturile sunt fixe. Nu sunt interesat de schimburi.

Predare personala in zona Grigorescu. In provincie expediez doar cu plata transportului in avans pe ING sau Revolut.