Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
2
Generalităti / CONSPIRATII
« Last post by Drt on Today at 14:00 »
Miscarea de la noi pare a fi cu intentia de a provoca valul 3
Poate 4, că 3 a fost deja!...
3
« Last post by oldshooterman on Today at 13:44 »
Nu am auzit nimic in recomandarile CDC relativ la neacceptarea celor nevaccinati in magazine sau restaurante. Cand se deschid se deschid pt toti. Sau, la cum schimba astia ciorapii, e posibil sa bage si asta.
E vorba despre ceea ce se intampla in RO (ca raspuns la postul de mai jos), nu in US. :)

E presiunea prea mare, asa ca baga populisme, ca deh, vine campionatu european, vine sezonul estival.
Sa vezi la toamna cum o sa explodeze cazurile.
Sper doar ca tot mai multi comercianti sa restrictioneze accesul nevaccinatilor.

Miscarea de la noi pare a fi cu intentia de a provoca valul 3, ca sa aiba motiv de a face presiune pe cei care nu vor sa se vaccineze. La noi s-au vaccinat practic sub 20% pana acum, cu ambele doze.
6
« Last post by Drt on Today at 12:55 »
Eu sper sa primeasca doar vaccinati fara masca sa se imbulzesca uni peste alti ca doar dasta s-au vaccinat.
https://www.nbcnews.com/health/health-news/cdc-plans-drop-mask-requirements-fully-vaccinated-people-n1267249

Post Merge: Today at 13:06
Atat timp cat alegerile tale imi afecteaza mie sanatatea, permite-mi sa nu te vreau in apropierea mea.
Mai exact, cum ar putea să-ți fie afectată sănătatea, din moment ce faci parte dintre cei care s-au vaccinat cu ambele doze?...

7
Pret: 2000 lei Modalitate de contact: PM
Ecran 15.6 inch HD+ Anti-Glare 1366x768, procesor Intel I5 6200U ce lucreaza la o frecventa de 2.3GHz turbo boost 2.8GHz cu placa video integrata Intel® HD Graphics 520 2GB VRAM + placa video dedicata Nvidia Geforce 940M 4GB VRAM 8GB RAM, HDD Western Digital 1TB foarte rapid. WiFi, LAN, webcam, VGA, HDMI, USB 3.0, dvd writer si card reader. Are windows 10 pro x64 cu licenta!
P.S Duce video-uri sau filme 4k si jocuri ca Assassin's Creed Odyssey, GTA V, Fortnite, Tomb Raider, WRC 9, etc.
Arata si functioneaza impecabil! Bateria tine 2 ore si am incarcatorul original!
Accept orice test! Nu schimb, nu trimit in tara, iar pretul este negociabil! Predarea personala se face doar in Bucuresti.
8
Diverse / Plicuri cartonatate Carti Postale Maxime
« Last post by exPIRATul on Today at 12:06 »
Gata!

Va rog frumos sa inchideti acest anunt!

up.
9
Diverse / Album filatelic Papagali
« Last post by exPIRATul on Today at 12:05 »
Gata!

Va rog frumos sa inchideti acest anunt!

up.
10
Placa video Gigabyte GTX 1060 varianta de 6GB.
Este in stare perfecta de functionare, arata excelent, fara urme de uzura. A fost folosita doar la editare video, gaming(Starcraft), exclus minat!
Accept orice proba si test pe sistemul vostru inainte de cumparare.

Pret fix - 1500lei
Pages: [1] 2 3 ... 10