Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Placa de baza o sa plece pe forum, restul disponibil.
2
Condică de sugestii și reclamatii / Moderatori noi?
« Last post by Asth on Today at 16:52 »
Măi copchile, ce-i cu tine?...
3
De Slava Hamas, sau Hezbolah, sau Putin nu zici nimic?
Ca eu nu stiu sa fi vazut pe aici pe cineva sa scrie Slava Israel.


4
Politică / Predicții 2024
« Last post by Asth on Today at 16:46 »
Vestea bună este aceea că RO încă se mai poate împrumuta-n draci, pentru a plăti taxa de protecție către SUA, chiar dacă suntem efectiv cea mai săracă țară din Europa!...

Încă avem MARE NOROC că avem măcar avioane F-16 și Putin încă se mai teme de ele.
Că dacă nu le aveam, eram demult bombardați.

Mai exact, de unde știi tu de ce anume se teme puTIN nonstop?...
5
Politică / Razboiul Ucraina-Rusia
« Last post by Asth on Today at 16:41 »
Zelenski e cel care a anulat unilateral acordul de la Minsk si a emis o lege prin care Ucraina nu poate participa la discutii despre pace cu Putin.

Actorașul de comedie are efectiv IQ-ul unui liceean:

Kiev ready for peace talks with Russia on 'fair' terms - Zelensky's top aide
6
Politică / Alegeri SUA 2024
« Last post by Asth on Today at 16:32 »
Pentru că într-un final s-a lămurit treaba cu toate clonele tale de pe acest forum:

In afara de stilul de scriere si ideile dezbatute, nu prea mai ai cum sa-ti dai seama in momentul de fata. Pe langa asta, nu-i interzis sa-si faca multiple conturi.

referitor la acest pasaj:

Nu cred că acum mai are cum să câștige Trump.

de pe absolut toate clonele pe care ți le-ai făcut aici, în perioada 2018 - 2024, care anume dintre convingerile tale s-au întâmplat și-n realitate?...
7
Politică / Razboiul Ucraina-Rusia
« Last post by ericmario on Today at 16:29 »
Mai ales dupa ce rusii au pierdut 57 de blindate in cel mai mare atac al lor din ultimele luni.
Aaa, si 12 motociclete.
Probabil ca urmatorul atac il vor face cu biciclete DHS  ;D
8
In afara de stilul de scriere si ideile dezbatute, nu prea mai ai cum sa-ti dai seama in momentul de fata. Pe langa asta, nu-i interzis sa-si faca multiple conturi.

Pe scurt: Daca vezi ceva in neregula ce contravine regulamentului, raportezi echipei de moderare. Mersi.

Chiar și atunci când echipa de moderare este compusă dintr-unul care face abuzuri pe bandă rulantă?...
10
Generalităti / Virusi, gripe, info & stuff
« Last post by Asth on Today at 16:17 »
Și eu am verificat link-ul, merge și la mine:

Pentagon ran secret anti-vax campaign to undermine China during pandemic

Eu zic că suntem pe mâini bune și că trebui să credem pe cuvânt absolut tot ceea ce ni se spune, dintr-un singur motiv: nonstop ni se vrea binele!...
Pages: [1] 2 3 ... 10