Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
3
Generalităti / Virusi, gripe, info & stuff
« Last post by axxel4you on Today at 21:06 »
Azi am vorbit cu cineva vaccinat cu Astra Zeneca, a facut acum vreo doua luni covid, probabil delta, isi revenise si de curand a avut iarasi Covid, probabil Omnicrom. O chestie ciudata este ca de fiecare data testele rapide nazale de la farmacie au identificat fara probleme infectia cu covid care a fost dupa aia confirmata cu test PCR.
   O fi vreo legatura intre vaccinati si functionarea testelor rapide ca prea a avut rata de succes asa ridicata in identificarea infectiei ?

5
GSM / [Vand] Huawei Mate 40 pro dual sim 5g Mystic Silver 256Gb/8Gb Ram
« Last post by loveisevol on Today at 21:03 »
Vând Huawei Mate 40 pro de 256gb și ram 8GB culoarea Mystic Silver. Telefonul este ca nou, nu prezintă absolut niciun semn de uzură, funcționează impecabil. Telefonul dispune de garanție la Huawei pana pe data de 18/12/2022. Vine însoțit de toate accesoriile lui originale, în cutie, plus husa din silicon mat negru, cu interior de microfibra, Nillkin Flex recent achizitionata de la Emag.
Cablul de date prezinta semne de uzura dar functioneaza impecabil.
Pret 2700 lei.
Nu doresc schimburi, pretul este fix.
Telefonul se vinde doar cu predare personala in Bucuresti.
8
Hardware / NVIDIA next-gen Ampere GPU on 7nm
« Last post by astateofmind on Today at 20:38 »
unde sunt vremurile cand mi se parea imens un pret de 400$ pt o placa video "de top". Acum 400$ e pretul pt perf minima ,,,
10
Predare personala Pitești și București
Trimit DOAR cu posta.

Sunt in stare excelenta atât tehnic cât și vizual. Folosite in total cam 30h
Nu am cutia, nu au garanție, vine împreună cu toate cablurile necesare + gentuța de transport a căștilor.

Se pot folosi bluetooth cât și cu fir, cablate prin jack 3.5mm.

Se incarca prin cablu microUSB.
Bluetooth 5.0
SBC, aptX™, aptX™ Low Latency, AAC
Timp de incarcare ~ 3 ore
Autonomie: 20 hrs (ANC + A2DP) 30 hrs (ANC + wired)
Sennheiser Smart Control App
Pages: [1] 2 3 ... 10