Author Topic: Ultimul film vazut  (Read 119994 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ZorracK

Ultimul film vazut
« Reply #1005 on: 27 April 2022, 22:50 »
Ideea e ca oricum am da-o e prost bai nene filmul asta Batman! Oricat am incerca nu ii putem gasi puncte tari! Ost poate si ceva cadre bune!

Offline Nosferat

Ultimul film vazut
« Reply #1006 on: 29 April 2022, 22:00 »
Vazut si eu ultimul Batman.   Sincer nu am inteles ce doreste sa fie acest film. Adica nu e nici in stilul mai nou, gen Christian Bale, Christopher Nolan etc. Nu e nici in stilul mai vechi Tim Burton& Micheal Keaton, nu e nici in Stilul lui Adam West.

Ce sa mai scriu, riddler.......wtf is the riddle? I don't get it.  "ala negru de respira  greu, era tatsu baaa" asta era marele riddle? Adica nu stiu,ma asteptam la mai mult.  Nu a fost trist,genul Batman&Robin cu Arnie ca si "mr Freeze" dar dupa mine nu a fost un film bun.  5/10 primeste din partea mea.
Ignore list :astateofmind

Offline Dundee

Ultimul film vazut
« Reply #1007 on: 08 May 2022, 22:10 »
Green Book - n-am mai vazut demult un film cu Viggo Mortensen. Jucat foarte bine, si nu numai din partea lui. Mai rar un film la care sa ma uit cu placere cap coada. Are si un iz de Intouchables, bine venit oricum.
9/10

Offline Hideyoshi

Ultimul film vazut
« Reply #1008 on: 13 May 2022, 15:10 »
The Northman 5/10 - nope ... au incercat un fel de Valhalla Rising dar Skarsgard (desi tipul mi-e simpatic) nu e Mads si nici Eggers nu e Refn. Deci fail.